دانلود نرم افزار پخش صفحه نمایش موبایل در کامپیوتر – Reflector 4.0.2.114

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 154 بازدید
تاریخ انتشار: 1 مهر 1400

Reflector

نرم افزار پخش صفحه نمایش موبایل در کامپیوتر Reflector

یک نرم افزار کاربردی برای پخش صفحه نمایش موبایل در کامپیوتر Reflectorو نرم افزاری قدرتمند برای مشاهده صفحه نمایش موبایل در کامپیوتر میباشد.با استفاده از این نرم افزار میتوانید به راحتی از طریق کامپیوتر صفحه نمایش گوشیتان را مشاهده کنید و بصورت زنده هر اتفاقی که در آن می افتد را نظاره گرباشید.حتی با استفاده از این نرم افزار میتوانید صفحه نمایش موبایلتان را در یوتیوب بصورت زنده پخش کنید و برای مثال اگر درحال بازی کردن و یا انجام یک کار تخصصی میباشد دیگران هم بتوانند مشاهده کنند و لذت ببرند.این نرم افزار از دستگاه های با سیستم عامل Android و IOS پشتیبانی میکند.

Reflector یک ابزار پیشرفته برای پخش محتوای رایانه شما از Mac ، Windows ، iOS یا Android با استفاده از اتصال بی سیم است. به شما این امکان را می دهد که با استفاده از AirPlay ، Google Cast و AirParrot فعالیت صفحه نمایش تلفن را مشاهده کرده و سپس به محتوای نمایش داده شده در دستگاه تلفن خود دسترسی پیدا کرده و آن را در رایانه خود مشاهده کنید یا بالعکس. 

برخی قابلیت های نرم افزار Reflector:

– امکان اشتراک صفحه نمایش موبایل بصورت زنده در یوتیوب

– امکان ایجاد محدودیت و شخصی سازی در پخش صفحات

– استفاده از تکنولوژی های Google Cast و AirPlay

– پشتیبانی از دو سیستم عامل Android و IOS

– امکان برقراری ارتباط بدون نیاز به اتصال رابط

– مناسب برای ساخت فیلم های آموزشی

– اتصال آسان،سریع و بدون دشواری

– بدون نیاز به نصب نرم افزار دیگر

– رابط کاربری آسان و ساده

– و امکانات متعدد دیگر…

Reflector is an advanced tool for streaming and mirroring any content on your computer from your Mac, Windows, iOS or Android using a wireless connection. It allows you to mirror the phone screen activity by using the AirPlay, Google Cast, and AirParrot., and then access the content displayed on your phone device and watch it on your computer or vice versa. Obviously with this powerful feature you will easily to watch movies, play games, and everything you do on your device can be wirelessly displayed on your computer. Reflector 3 Serial Key using advanced wireless connections, so you can accepts wireless mirroring and streaming connections from a number of different devices.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

1- نرم افزار را نصب کنید اما آنرا اجرا نکنید و اگر درحال اجراست آنرا ببندید.

2- محتویات پوشه crack را در محل نصب کپی و جایگزین کنید.

3- نرم افزار را اجرا و از آن لذت ببرید

نکته: اگر پس از انجام مراحل فوق نرم افزار فعال نشد،آنتی ویروستان را غیرفعال کنید و سپس مراحل فعالسازی را از ابتدا انجام دهید

مشخصات فایل
  • حجم: 83 + 85 MB
  • فرمت فایل: exe
  • ورژن: 4.0.2.114
  • شرکت سازنده: Squirrels
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.