دانلود بازی Rock of Ages 2: Bigger & Boulder برای PC

دانلود بازی Rock of Ages 2: Bigger & Boulder برای PC

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا باقری
بازدید: 2 بازدید
تاریخ انتشار: 26 تیر 1398

دانلود بازی Rock of Ages 2: Bigger & Boulder برای PC

دانلود بازی Rock of Ages 2: Bigger & Boulder برای PC

[update title=”آپدیت جدید 1.07 اظافه شد”]

بازی Rock of Ages 2: Bigger & Boulder همانند نسخه اول نسخه دوم این بازی به دو قسمت تقسیم می‌شود. در قسمت اول، کاربران هدایت یک سنگ غول‌پیکر را به همراه یک مانع شیب‌دار بر عهده می‌گیرند و با استفاده کردن از آنها، شروع به رقابت با حریفان خود می‌کنند و قلعه‌های آنها را نابود می‌کنند. پس از به اتمام رسیدن این فرآیند، زمانی به کاربران اختصاص داده می‌شود و کاربران شروع به ساخت دفاعی در مقابل هوش مصنوعی یا کاربر دیگر می‌کنند. سپس شما شروع به دفاع از قلعه خود در مقابل حریف‌تان می‌کنید. پس از جایگذاری این موانع، شما هدایت یک گلوله سنگی دیگر را بر عهده می‌گیرید.

این فرآیند ادامه می‌یابد تا یکی از کاربران بتواند قلعه دیگری را تخریب کند. ویژگی‌های جدیدی نیز در نسخه دوم این بازی جای گرفته است که سازندگان با انتشار پستی در بلاگ پلی‌استیشن از جزئیات آن رونمایی کردند. گلوله‌های سنگی متنوعی در بازی وجود دارد که شامل سنگ انفجاری هم می‌شود حالت‌ چندنفره جدیدی نیز در این بازی گنجانده شده که شامل حالت رقابتی «دو در مقابل دو» می‌شود و در کنار حالت آرکید چهار نفره در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

 

 

Rock of Ages 2: Bigger & Boulder is developed by ACE Team and published by ATLUS USA. It was released in 28 Aug, 2017. The greatest “giant rocks rolling through historical\/artistic ages” tower defense game is back with Rock of Ages 2: Bigger and Boulder. Just like the title says, Bigger andBoulder cranks up the surrealism and gameplay to be, well\u2026 BIGGER AND BOULDER. With an emphasis on the chaotic new multiplayer for up to four rock-rollers, new time periods, and improved graphics, physics, and destructibility powered by Unreal Engine 4, players will need to be ready for some intense rocking and rolling.ACE Team’s Trademark Quirkiness

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام CODEX میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

OS: 64-Bit Windows 7 Service Pack 1, or Windows 8

Processor: 2 GHz Dual-Core 64-bit CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX10 Compatible GPU with 1 GB Video RAM

DirectX: Version 10

Storage: 6 GB available space

مشخصات فایل
  • حجم : 4.68 گیگابایت
  • فرمت : ISO
  • نسخه : CODEX
  • رده سنی : تمام سنین
  • ورژن : 1.07
  • تاریخ انتشار : Aug 28, 2017
  • شرکت سازنده : ACE Team
  • قیمت : $19.98 صرفا جهت اطلاع!
  • منبع : پارسی دانلود
password :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.