دانلود نرم افزار کارکردن با فایل های پی دی اف – Sejda PDF Desktop v4.4.1

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 203 بازدید
تاریخ انتشار: 19 آبان 1400

کار کردن با فایلهای pdf به خصوص برای دانشجویان و محصلان به یکی از مهم ترین کاربردها تبدیل شده است پس طبعا باید نرم افزاری هم باشه که بتونید این نوع از فایل را مدیریت کنید ما امروز نرم افزار Sejda PDF Desktop را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید بعد از خوانش توضیحات مربوطه در صورت تمایل از وبسایت پارسی دانلود .این نرم افزار را به طور کاملا رایگان دانلود نماید.

اگر خواستید فونت یا سایز pdf خودتون را تغییر بدید میتونید از این نرم افزار استفاده نمایید و یا حتی اگر خواستید صفحات مختلف را جا به جا کنید یا فایلهای مختلف را با هم ترکیب کنید این نرم افزار به کار شما خواهد آمد حتی میتوانید اگر فایل مهمی هستش بر روی آن یک پسوورد بگذارید و این نرم افزار پسوورد گذاری را انجام خواهد داد این نرم افزار قابلیتهای دیگری هم دارد که در ذیل به آن ذکر شده است.

Sejda PDF Desktop – نرم افزار PDF دلپذیر و ساده که دوست دارید از آن استفاده کنید. دارای امکانات کامل برای کمک به شما در انجام وظایف PDF. ترکیب بصری و ترتیب مجدد صفحات، ادغام چندین فایل PDF. فایل های صفحه زوج و فرد را جایگزین و ترکیب کنید. اسناد را بر اساس صفحات تقسیم کنید. اسناد جداگانه استخراج کنید. تقسیم بر اساس اندازه، نشانک‌ها یا موارد متنی است. دو اسکن طرح بندی صفحه را تقسیم کنید. متن را در PDF خود اضافه، ویرایش یا جابجا کنید. نوع فونت، اندازه و سبک را تغییر دهید. درج، مرتب سازی مجدد، انتقال یا حذف صفحات است.

ویژگی های برتر Sejda PDF Desktop

1. شما میتوانید چندین فایل را با هم ادغام نمایید

2.تکه تکه کردن اسناد نیز از دیگر ویژگی این نرم افزار است

3.فایلهای پی دی اف خودتون را میتونید به فرمتهای دیگر نیز تبدیل کنید به خصوص آفیس

4.اگر حجم فایل شما زیاد است میتوانید آنرا فشرده سازی کنید

5.اگر فایل شما اختصاصی هستش و قصد دارید کپی رایت رعایت بشه میتوانید واترمارک بر روی آن اضافه نمایید.

تمامی اینکارها را میتوانید در نرم افزار Sejda PDF Desktop انجام بدید همچنین یکی دیگر از ویژگی های مهم این نرم افزار کاربرد ساده نرم افزار هستش که آنرا برای افراد مبتدی نیز آسان خواهد کرد.

 

Sejda PDF Desktop is one such comprehensive PDF suite that aims to be your go-to solution when it comes to managing PDFs. Just like other suites of its kind, it packs tons of useful PDF tools that make it as simple as possible for you to merge, split, compress, edit, and even convert your PDF files to a wide array of both document and image formats. With that out of the way, we can focus more on the apps workings, which are, by all accounts, top notch. 

0/5 (0 نظر)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

OS: Windows 7, 8, 8.1, 10

مشخصات فایل
  • حجم: 202 + 220 مگابایت
  • فرمت فایل: EXE
  • نسخه: x86/x64
  • ورژن: v4.4.1
  • شرکت سازنده: Sejda BV
  • قیمت: -$صرفا جهت اطلاع!
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.