دانلود بازی شادو فایت Shadow Fight 3 v1.8.0 برای iOS

×

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است.

بازی اکشن اول شخص آنلاین زولا ZULA

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 
پیشنهاد ویژه

دانلود بازی شادو فایت Shadow Fight 3 برای iOS

552x414bb 4 2 دانلود بازی شادو فایت Shadow Fight 3 v1.8.0 برای iOS

بازی شادو فایت Shadow Fight 3 به صورت رایگان در تاریخ 10 فوریه 2018 عرضه شده است و حجم آن برابر 844 مگابایت است. یک بازی حماسی و حرفهای که دشمنان خود را به رقابت میکشید. در این بازی شما رازهای دانیای تاریکی را کشف خواهید کرد و در طول این مدت رفته رفته جنگجوی حرفه ای میشوید. شما در این بازی جنگجویی است که هدفش هنوز مشخص نیست بنابراین سوالی به وجود میآید که شما آینده را چگونه به وجود میآید که تصمیم این سوال به خودتان است و طبق این سوال بازی نیز در سبک تصمیم شما پیش میرود در طی این بازی شما با حرکت های جنگی نیز آشنا خواهید شد حرکاتی روان که انیمیشنی نیز به خوبی با این حرکات تنظیم شده است. در این بازی شما کاراکتر جنگجو را خودتان میسازید این بازی دارای گرافیک بالا ، حرکات روان ، انیمیشن عالی درگیری فیزیکی های روان و غیره میباشد.

 

An epic Fighting/RPG series returns! Master the shadows and challenge your foes! Step into the world of shadows at the time of changes. Reveal all its dark secrets and become the greatest warrior this land has ever seen. In this RPG-fighting game you will take on a role of a hero whose destiny isn’t determined yet. How do you see the future? It’s your call! Choose from three different fighting styles, experiment, combine your gear, learn some fresh new moves and explore a massive world full of adventures! Enjoy the beauty of a real fight which has been made possible due to modern technologies and smooth animations.

مشخصات فایل
 • حجم : 412 مگابایت
 • فرمت : ipa
 • رده سنی : PG-7
 • ورژن : v1.8.0
 • تاریخ انتشار : 2018-02-11
 • شرکت سازنده : Nekki Limited
 • قیمت : Free صرفا جهت اطلاع!
 • منبع : پارسی دانلود

Compatibility: 9.0 or later

مطالب مرتبط :

   None Found

avatar