دانلود Shake-it Alarm 4.0.5 اپلیکیشن هیچ وقت خواب نمانید اندروید

×
ADS
بیمه ثالث و بدنه بدون پیش پرداخت 12 قسط
بیمه ثالث با تخفیف ویژ
بیمه بدنه

دانلود با لینک مستقیم
به همراه دوبله پارسی

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 
پیشنهاد ویژه

دانلود Shake-it Alarm 4.0.5 اپلیکیشن هیچ وقت خواب نمانید اندروید

Shake it Alarm 5 دانلود Shake it Alarm 4.0.5 اپلیکیشن هیچ وقت خواب نمانید اندروید

Shake-it Alarm اپلیکیشن هیچ وقت خواب نمانید نرم افزاری کاربردی و حرفه ای برای ایجاد آلارم به صورت متفاوت می باشد که توسط استودیو SuperCommon برای اندروید منتشر شده است . این نرم افزار قدرتمند به صورت رایگان در گوگل پلی ارائه شده است و تاکنون بیش از 5 میلیون بار دانلود شده است. با Shake-it Alarm دیگر هیچوقت خواب نخواهید ماند .

اگر از دیر رسیدن به محل کار و کلاس خود خسته شده اید کافیست این نرم افزار را نصب کنید تا همیشه به موقع و سر وقت به کار ها و قرار های خود برسید . راه های متفاوتی برای قطع کردن آلارم در این نرم افزار وجود دارد ,برای مثال شما می توانید با تکان دادن گوشی آلارم را قطع کنید تا در آغاز روز ورزش نیز کرده باشید! یا برای افرادی که صدای خوبی دارند و از لرزاندن تار های صوتی خود لذت می برند می توانند با داد زدن آلارم را متوقف کنند! اگر هیج کدام از این دو راه برای شما موثر نبوده می توانید از با لمس صفحه آلارم را متوقف کنید ,باید به صورت مداوم و پشت سر هم بر روی صفحه ضربه بزنید تا آلارم متوقف شود .

 

ویژگی های Shake-it Alarm:

قابلیت نمایش وضعیت آب و هوا در نرم افزار

ارائه جدید ترین اخبار به صورت به روز

امکان انتخاب آلارم به صورت دلخواه

امکان ارسال پیام برای یکی از دوستان برای اطمینان از بیدار شدن شما

دارای شخصیت های جالب و شیرین

کمک به شروع کردن روزی زیبا و پر نشاط

قابلیت انتخاب راه های مختلف برای قطع آلارم

 

To turn off the alarm 1. Shake off: Shake-it! Shake-it Every morning! Who knows? you might even find yourself getting more muscular. 2. Scream off: For people who have frogs in their throats!! Potential singers!! Wake up every morning by shouting!! 3. Touch off: But not a simple touch!! You need to continuously tap your screen hard!! 4.Random mode: Wake up every morning with a new way!!

مشخصات فایل
  • حجم : 8 مگابایت
  • فرمت : APK
  • ورژن : 4.0.5
  • تاریخ انتشار : 12/11/2017
  • امتیاز گوگل پلی : 4.3 از 5
  • شرکت سازنده : SuperCommon
  • منبع : پارسی دانلود

مطالب مرتبط :

      None Found

avatar