نصب چند نرم افزار با یک فایل نصبی – Silent Install Builder 6.1.0

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 192 بازدید
تاریخ انتشار: 6 مهر 1400

نصب چند نرم افزار با یک فایل نصبی

نصب چند نرم افزار با یک فایل نصبی Silent Install Builder

Silent Install Builder نرم افزاری کاربردی برای نصب چند نرم افزار با یک فایل نصبی میباشد.پس از نصب مجدد ویندوز،نصب تک تک نرم افزار های ضروری کار قطعا دشواری میباشد ولی شما با استفاده از این برنامه میتوانید تمامی نرم افزارهایی که نیازدارید را بصورت یک فایل نصبی در بیاورید و آنرا در جایی ذخیره کنید تا بعد از نصب مجدد ویندوز آنهارا تنها با یک کلیک نصب کنید،همچنین اگر شغل شما خدمات کامپیوتری میباشد که این نرم افزار بیش از هرکس دیگری به کارتان می آید چراکه برای مشتریان خود نرم افزارهای موردنیازشان را طبق موضوع دسته بندی میکنید و هروقت کسی به چند نرم افزار نیازداشته باشد دیگر نیازی ندارید تا به دنبال یک نرم افزار از بین هزاران نرم افزار بگردید و با استفاده از این نرم افزار به آسانی نرم افزار موردنظرتان را پیدا میکنید.

با نصب این نرم افزار کم حجم می توانید یک بسته راه اندازی ایجاد کنید که شامل چندین برنامه نصب است. برای نصب این برنامه ها ، بسته را اجرا کنید. برنامه ها به طور خودکار در حالت پس زمینه (بی صدا) نصب می شوند.

برخی ویژگی های Silent Install Builder:

– قابلیت نصب چند نرم افزار یا ابزار تنها با یک کلیک و در یک فایل

– پشتیبانی کامل از تمامی فرمت ها

– رابط کاربری آسان و بصری

– و امکانات دیگر…

The Silent Install Builder is a great tool if you need to quickly install a set of software on a multiple computers.Build silent installation packagesThe Silent Install Builder allows you to easily install multiple programs with one click. You can create a setup package that contains multiple application installers. To install these applications, simply run the package. Programs will be installed automatically in background mode (silently).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

1- نرم افزار را نصب کنید

2- یکبار نرم افزار را اجرا کنید سپس آنرا کامل ببندید

3- محتویات پوشه Crack  را در محل نصب کپی کنید

4- نرم افزار را اجرا کنید.

مشخصات فایل
  • حجم: 2 مگابایت
  • فرمت فایل: exe
  • ورژن: 6.1.0
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.