بازی Skull & Bones برای PC – معرفی بازی

×
ADS
بیمه ثالث و بدنه بدون پیش پرداخت 12 قسط
بیمه ثالث با تخفیف ویژ
بیمه بدنه

دانلود با لینک مستقیم
به همراه دوبله پارسی

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 
SOON

دانلود بازی Skull & Bones برای PC

Skull Bones بازی Skull & Bones برای PC   معرفی بازی

بازی Skull & Bones در سبک اکشن و چند نفره آنلاین می‌باشد. در عصر طلایی دزدان دریایی است و ناخدایان غارتگر قویترین سلاح های موجود ، یعنی کشتی های جنگی را فرمانداری میکنند. برای تبدیل شدن از یک فرد خرده پا به یک شاه دزدان دریایی باید باید استاد دریا نوردی بشوید و به جنگهای دریایی بروید ، درحالی که در حال گرد آوری متحدان دیگری هستید که هیچکس نمی‌تواند شکستشان دهد.

ss a7e343637b6b977fa96e5938e2037f809e58dc2b 1024x576 بازی Skull & Bones برای PC   معرفی بازی

شما در بازی Skull & Bones (جمجمه و استخوان ها) قادرید تا در دنیایی کشتیرانی که که بازیکنان دیگر از سراسر جهان در حال کشتیرانی می‌باشند. مهارت های دزدان دریایی خود را با جنگیدن با دیگر بازیکنان بر سر رسیدن به اقیانوس هند به چالش بکشانید. همچنین انتخاب بر عهده ی خودتان است که مانند گرگی تنها به شکار بروید یا با گروه های گنگ دیگر دزدان دریایی متحد شوید و بر حالت های مختلف بازی تسلط پیدا کنید. شما میتوانید در این بازی نبرد های دریایی را تجربه کنید و یک دزددریایی تمام عیار شوید. بهترین کشتی ای را که برای سبک بازیتان مناسب است انتخاب کنید و با کمک غنیمت هایی که در جنگ ها کسب میکنید کشتی خود را ارتقا دهید و بهترین تصمیمات را برای خدمه ی خود بگیرید. همچنین با کمک نیروی باد میتوانید با چندین تاکتیک مختلف که قابل استفاده اند به رقیبان برای نبرد نزدیک شوید. این بازی با گرافیک خیره کننده و واقعگرایانه ای که دارد قادر شمارا تا ساعت ها مشغول بازی کردن نگهدارد. همچنین این بازی از زبان انگلیسی پشتیبانی میکند.

 

این بازی بزودی منتشر میشود و هنوز تاریخ مشخصی از سوی سازنده بازی تعیین نشده است.

 

It is the Golden Age of Piracy. Renegade captains command the most powerful weapons on Earth: warships. 

To go from underdog to pirate king, you must master sailing and naval combat while building powerful alliances no one can take down. 

SAIL INTO AN OPEN WORLD OF MULTIPLAYER CONFLICT
• Test your pirate skills by competing against both powerful factions and rival players for the riches of the Indian Ocean. 
• It’s your choice: hunt solo as a lone wolf, or team up with a pirate gang and dominate across different game modes. 

مشخصات فایل
  • حجم : - گیگابایت
  • فرمت : EXE
  • رده سنی : PG-16
  • شرکت سازنده : Ubisoft
  • کشور سازنده : آمریکا
  • منبع : پارسی دانلود

MINIMUM:

    • DirectX: Version 12

avatar