دانلود نرم افزار مدیریت یوزرها – SoftActivity TS Monitor 5.6

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 150 بازدید
تاریخ انتشار: 8 مهر 1400

نرم افزار مدیریت یوزرها SoftActivity TS Monitor

SoftActivity TS Monitor یک راه حال جامع و خوب برای مدیریت یوزرها فعال در ویندوز میباشد که به شما این امکان را میدهد که تمامی یوزرهای ساخته شده برروی ویندوز خود را مدیریت و برسی کنید.این نرم افزار با نشان دادن تمامی فعالیت یوزر ها کار مدیریت را برای مدیران و کسانی که بسته به شغلشان افراد زیادی در ویندوزشان با یوزرهای مختلف فعالیت میکنند را مدیریت کنند و کارهای آنهارا زیرنظر بگیرند،حتی این نرم افزار برای والدین هم بسیار مفید است چراکه قدم به قدم فعالیت و سرچ های فرزندشان در ویندوز را نشان میدهد در ادامه مطلب میتوانید با ویژگی های بیشتری از این نرم افزار آشنا شوید و آن را برای اولین بار بین سایت های ایرانی از پارسی دانلود دریافت نمائید.

SoftActivity TS Monitor یک برنامه کاربردی است که مدیران را قادر می سازد تا بر فعالیت کاربران در جلسات سرور ترمینال ویندوز نظارت داشته باشند. این برنامه هر عملی که توسط کاربران محلی و از راه دور انجام می شود را ثبت می کند. این عکس ها را به صورت دوره ای یا بر اساس اقدامات کاربر با استفاده از فناوری اختصاصی IntelliSnap ضبط می کند.

برخی ویژگی های SoftActivity TS Monitor:

– امکان نظارت آنلاین بر مانیتور یوزرمورد نظر بصورت نامرئی

– امکان ساخت اسلاید از فعالیت های ضبط شده یوزر

– نمایش آیکون تحت نظر بودن در کنار ساعت ویندوز

– رابط کاربری آسان،بهینه شده و پرسرعت

– امکان ذخیره تمامی فعالیت های یوزر

– و امکانات متعدد دیگر..

 

SoftActivity TS Monitor is a comprehensive solution that enables administrators to monitor user activity in Windows Terminal Server sessions. It records every action performed by local and remote users. It captures screenshots either periodically or based on user actions using proprietary IntelliSnap technology. Administrator later can replay a slideshow of user actions. The software logs all used applications; emails sent and received in Outlook and both sides of Skype char; File access operations and more. Reports show exactly when users log on and off the server.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

هنوز کرکی برای این نرم افزار منتشر نشده است و شما فقط میتوانید تا 14 روز از این نرم افزار بصورت رایگان استفاده کنید و برای استفاده بیشتر نیاز به خرید لایسنس قانونی آن دارید.

مشخصات فایل
  • حجم: 63 مگابایت
  • فرمت فایل: exe
  • ورژن: 5.6
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.