دانلود بازی Stardew Valley برای PC – نسخه GOG

×
ADS

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید. هر تیمی که کشته بیشتری به جای بگذارد بنره مسابقه است.

بازی جذاب و آنلاین زولا ZULA
همین الان بازی کنید

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
زولا
بازگشت
 

دانلود بازی Stardew Valley برای PC – نسخه GOG

Stardew Valley Free Download دانلود بازی Stardew Valley برای PC  نسخه GOG

Stardew Valley نام یک بازی سرگرم کننده و شبیه سازی است که بدست شرکت Chucklefish توسعه داده شده و توسط ConcernedApe در تاریخ فوریه 2016 برای پلتفرم PC عرضه شده است. این بازی دارای گیم پلی بسیار خوب و سرگرم کننده ای میباشد که با استفاده از آن میتوانید برای دقایق طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم شوید. یک مزرعه بزرگ اما بی امکانات از پدر بزرگتان به شما ارث رسیده است و اکنون زمان رسیدگی به آن میباشد. شما سرمایه بسیاری در اختیار ندارید اما باید کم کم از هزینه های خود استفاده کنید و این مزرعه را تبدیل به یک مکان سودآورد کنید. بازی Stardew Valley برخوردار از یک طراحی پیکسلی میباشد که دارای آیتم های بسیاری است. راه اندازی کار های سنتی در این گیم سبب خواهد شد تا شما بتوانید سرمایه ای که برای رونق دادن به مزرعه را نیاز دارید را بدست بیاورید. از این طریق میتوانید تلاش خود افزایش دهید و بازی را آنگونه که دوست دارید پیش ببرید. اگر شما نیز به دنبال یک بازی سرگرم کننده و مناسب برای تمام سنین هستید پارسی دانلود پیشنهاد میکند که این گیم را از دست ندهید. زیرا این بازی دارای شخصیت و بخش های خوبی میباشد که همگی آنها با کیفیت بالا طراحی و پیاده سازی شده اند. همچنین شما قادرخواهید بود تا مکان هایی برای نگهداری حیوانات را راه اندازی کنید که برای آسوده کردن کار شما مفید خواهند بود.

You’ve inherited your grandfather’s old farm plot in Stardew Valley. Armed with hand-me-down tools and a few coins, you set out to begin your new life. Can you learn to live off the land and turn these overgrown fields into a thriving home? It won’t be easy. Ever since Joja Corporation came to town, the old ways of life have all but disappeared. The community center, once the town’s most vibrant hub of activity, now lies in shambles. But the valley seems full of opportunity. With a little dedication, you might just be the one to restore Stardew Valley to greatness!

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود 1.0 Charging bull بازی گاو شارژی برای آیفون
مشخصات فایل
 • حجم : 460 مگابایت
 • فرمت : EXE
 • نسخه : GOG
 • تاریخ انتشار : 26 Feb, 2016
 • شرکت سازنده : Chucklefish
 • منبع : پارسی دانلود
Minimum:

  • OS: Windows Vista or greater
  • Processor: 2 Ghz
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 256 mb video memory, shader model 3.0+
  • DirectX: Version 10
  • Storage: 500 MB available space

avatar