دانلود بازی Stronghold Crusader 2 برای PC

×
ADS

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت

دانلود بازی Stronghold Crusader 2 برای PC

stronghold.crusader.2 دانلود بازی Stronghold Crusader 2 برای PC

| به همراه دی ال سی و آخرین آپدیت بازی |

بازی Stronghold Crusader 2 در سبک استراتژیک میباشد که در سال 2012 توسط FireFly Studios ساخته و طراحی شده است. سال 2002 بود که شرکت Firefly بازی به یاد ماندنی و بسیار زیبا Stronghold Crusader را برای کامپیوتر های شخصی روانه بازار کرد. این بازی خیلی سریع جای خود را در دل هواداران باز کرد و تبدیل به یکی از شیرین ترین خاطرات گذشته اکثر بازیکنان و طرفداران سبک استراتژیک شد. سپس بعد از گذشت 12 سال، شرکت سازنده نسخه دوم این بازی را در سال 2014 منتشر کرده تا مجدد خاطرات خوب گذشته گیمر ها از این عنوان زنده شود. در بازی بازهم مانند نسخه اول ما شاهد خلیفه، ریچارد شیردل، رت، ولف، صلاح الدین و سلطان هستیم. یک نژاد جدید هم به نام برده ها به بازی اضافه شده است. بازی Stronghold Crusader 2 مانند نسخه اول، بازی دارای 2 حالت می باشد، اولین بخش، همان بخش داستانی بازی است که به روایت سه داستان مختلف پرداخته است. بخش اول آماده سازی. بخش دوم نبرد های ریچارد شیردل. بخش سوم نبرد های صلاح الدین. حالت بعدی بازی همان Skirmish یا بازی معمولی و جدا از بخش داستانی می باشد که بازیکنان می توانند از بین 8 فرمانده یا نژاد مختلف، دشمنان و یاران خود را چیده و به نبرد بپردازند. این حالت دارای تعداد زیادی نقشه می باشد که از حالت تک به تک تا چهار به چهار را می تواند پشتیبانی کند. البته منظور از تک به تک یا چهار به چهار این نیست که حتما به این صورت باید بازی کنید.منظور این است که برخی نقشه ها امکان وجود 2 قلعه، برخی 4 قلعه، برخی 6 قلعه و برخی نیز امکان وجود 8 قلعه را در بازی می دهند و به این صورت می توان یار کشی و سپس اقدام به شروع بازی کرد! هم اکنون میتوانید این بازی زیبا را از سرور های سایت دریافت کنید.

 

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود بازی theHunter Call of the Wild ATV برای PC

stronghold crusader 2 Par30dl دانلود بازی Stronghold Crusader 2 برای PC

سیستم های تعبیه شده در بازی کمی رنج و سختی پادشاهان گذشته را برای ما زنده می کند. البته در وسعت توتال وار نبوده ولی سیستم جالبی است. شما در بازی می توانید مقدار مالیات و جیره غذایی قلعه خود را تعیین کنید. همچنین می توانید اقدام به تولید چوب، آهن، سنگ، قیر، پنیر، سیب، گوشت و تجهیزات نظامی کنید و با ساخت بازار، اقدام به فروش آنها کنید و یا اینکه از فروش صرف نظر کرده و از آنها استفاده کنید. برای ساختن ساختمان هایی برای تولید سنگ، آهن، قیر و ساختمان های تولید غذا، نیاز است تا آنها را در جای مخصوص خودشان قرار دهید. در بازی معادن سنگی وجود دارد که شما می توانید کارگاه های سنگبری خود را آنها قرار داده و با گاو آهن، سنگ های تولیدی را به انبار خود منتقل کنید. همچنین معادن آهن وجود دارد که با ساخت کارگاه آهن در آنجا، کارگران آهن تولیدی را به انبار شما منتقل می کنند. در بازی گودال های قیر نیز وجود دارد که می توانید کارگاهی برای برداشت قیر و انتقال آن به انبار خود بسازید. برای تولید پنیر و سیب و مواد غذایی، باید ساختمان آن را در میان چمن زار های بازی بسازید.

همچنین همیشه راه مذاکره با دیگران باز بوده و خبری از 1+5 و تحریم نمی باشد! شما می توانید در هر لحظه با دوستان و دشمنان خود وارد مذاکره شده و بر سر صلح و جنگ و یا مبادله کالا مذاکره کنید. هر کدام از نژاد های بازی به گونه ای به درخواست شما پاسخ می دهند. مثلا اعراب تحت هیچ شرایطی حاضر به مذاکره نبوده و تقریبا به اکثر درخواست های شما پاسخ رد می دهند. در مقابل ریچارد را داریم که اکثرا با شما با روی باز استقبال می کند اما اگر از او درخواست آهن کنید بسیار خشمگین می شود! سیستم بعدی که در بازی استفاده شده است، میزان محبوبیت شما می باشد. میزان مالیات و جیره غذایی برروی میزان محبوبیت شما تاثیر دارد. هرچه میزان جیره غذایی بیشتر باشد و میزان مالیات پایین تر، شما محبوب تر خواهید بود. برخی خانه های روستایی در بازی وجود دارد که اگر شما آنها را بسازید، مقدار افراد دهکده شما افزایش می یابد و شما می توانید توسعه قلعه خود را با کمک آنها انجام دهید.

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود بازی MIND REFLECTION Inside the Black Mirror Puzzle برای PC

تعداد انیمیشن های بازی بسیار زیاد می باشد. باز هم مثل گذشته از سوی دوستان و دشمنان، برای شما پیام های مختلفی می آید و یک انیمیشن در پایین سمت راست صفحه برای شما اجرا می شود. البته خوب فکر کنم نسخه فارسی دارینوس اگر وارد بازار شود، جذابیت دو چندان خواهد شد. طراحی ساختمان ها و خانه ها نیر به همین شکل، هر چقدر هم طراحی ها زیبا و ناب باشد، به دلیل زاویه بدی که دوربین دارد، نمی توان به خوبی آنها را مشاهده کرد و از آن لذت برد. ولی خوب نمی توان از تلاش سازندگان چشم پوشی کرد. طراحی های زیبایی در بازی ایجاد شده و نقشه ها از جزئیات بالایی برخوردار هستند.

یکی ویژگی های جالب بازی جنگ های صلیبی، همیشه بخش چند نفره آن بوده. حال چه آفلاین و چه آنلاین آن بسیار زیبا و جالب توجه می باشد. وقتی شما به همراه دوستان خود به رقابت می پردازید، آن موقع است که طعم واقعی نبرد را چشیده و سختی جنگ را درک خواهید کرد. در این عنوان نیز شما هم به صورت آفلاین یا همان Lan و هم به صورت آنلاین می توانید به صورت چند نفره بازی را تجربه کنید.

موسیقی متن بازی که جای ویژه خود را دارد. همیشه موسیقی های قرون وسطی ای بازی، جذابیت ویژه به بازی می دهد. هماهنگی این موسیقی های متن با اتمسفر بازی بسیار بالا است. صدای شمشیر ها و زره های بازی نیز به خوبی کار شده اند. حتی وقتی آهنگر بازی در حال ساخت شمشیر برای اسلحه خانه می باشد، صدای چکش های او به خوبی شنیده می شود. صدای تیر و کمان نیز در بازی به دو صورت می باشد، تیر کمان های آتشین صدایی متفاوت با تیر کمان های معمولی دارند.

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود بازی Crusader Kings II v2.7.2.0 & ALL DLC برای PC

 

 

مشخصات بازی :

نام بازی : Stronghold Crusader II

سازنده : Firefly Studio

ناشر : Firefly Studio

موتور : Vision

پلتفرم ها : PC

سبک : استراتژیک

زمان انتشار : September 23, 2014

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP/Vista/7/8/10 with latest service packs

Processor: Intel Core2 Duo 2Ghz or equivalent

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 8800GT 512MB or AMD Radeon HD 2900XT 512MB or better

DirectX: Version 9.0c

Network: Broadband Internet connection

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows Vista/7/8/10 64-bit with latest service packs

Processor: Intel Core i5 or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 1GB or AMD Radeon HD 5830 1GB or better

DirectX: Version 9.0c

Network: Broadband Internet connection

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: This is the minimum spec recommended for hosting a multiplayer game.

 

Stronghold Crusader 2 is the long awaited sequel to Stronghold: Crusader, the original ‘castle sim’. After 12 years Stronghold returns to the deserts of the Middle East circa 1189, with a new 3D engine and realistic castle destruction powered by Havok Physics. Crusader 2 will recapture the original game’s addictive, fast-paced gameplay and authentic castle simulation.

مشخصات فایل
  • حجم : 2.56 + 2.79 گیگابایت
  • فرمت : ISO
  • منبع : پارسی دانلود

78

avatar
36 Comment threads
42 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
26 Comment authors
عارفمیلادعلیرضاdanialهادی Recent comment authors
عارف
عارف

سلام. من هم بازی رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه و هیچ اروری هم نمیده.

میلاد
میلاد

سلام. من بازی رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه و هیچ اروری هم نمیده.

علیرضا
علیرضا

سلام من بازی رو لینک اولی دانلود کردم یه فایله ایزو هست که اونو کاری ندارم نصبش کردم بعدا برای کرک باید محتویات پوشه “codex-stronghold.crusader.2.upd.1.0.20143” رو کپی کنم تو محله نصب بازی یا برم داخله آپدیت ستابه اونو هم نصب کنم؟

danial
danial

سلام من بازی رو نصب کردم ولی وقتی میزنم رو بازی ارور میده و مینویسهthe program cant start because v base100.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem

هادی
هادی

سلام من هردو نسخه رو نصب کردم کرک رو هم تو هر دوش کپی کردم ولی بازم ارور میده که یه چیزی رو نمیتونه پیدا کنه چند بار نسخه اول رو نصبکردم بازم همون پیام رو میده چیکار کنم؟

هادی
هادی

the code exuction cannot proceed becuase vbase100.dll was not found.reinstalling the .
program may fix this problem
بهد زدن ok هم اینو میگه
the code exution cannot found becuase stongholdbase.dll was not found.reinstalling the program may fix the problem.
تو دسکتاپ هرچی میزنی انگر نه انگار هیچی نمیاره ولی تو محل نصب که میزنی این ارور هارو نشون میده

محمد
محمد

سلام.مرسی به خاطر سایت خوبتون.یک سوال داشتم این که در قسمت لینک های دانلود این بازی دو دسته پارت وجود دارد.ایا با هم فرق دارند یا هر دو یکی است.لصفا جواب سوال من را بدهید ممنون می شوم.

kawan
kawan

درود ایا بازی دوبله فارسیه

امیررضا
امیررضا

سلام. وقتی روی بازی کلیک میکنم اِرور میده و میگه این فایل نمی تونه شروع بشه. چیکارکنم؟

علی
علی

سلام….خواهش میکنم راهنمایی کنید وقتی میخام بازی رو اجرا کنم هیچ اتفاقی نمیوفته حتی ارور ه نمیده

علی
علی

سام. میشه بگید کرک کجاس چجوری کرک کنم …ممنون

mohammad
mohammad

سلام من نسخه The Jackal and The Khan دانلود کردم . پوشه کرک نیست باید نسخه یکو دانلود کنم یا مشکل از جای دیگه ای هست.

محمد
محمد

با سلام و خسته نباشید.
بازی رو کرک کردم و اجرا کردم ولی پیغام میده که استیم باید در حال اجرا باشه.استیم رو هم باز میکنم باز هم همون پیغامو میده.لطفا راهنمایی کنین با تشکر

ایمان
ایمان

سللام. آقا من این نسخه دومی رو که قرار دادید رو فقط دانلود و نصب کردم. کرکشم از همون فولدر skidrow فایلاشو تو محل بازی قرار دادم. موقع اجرا ارور dll میداد که اون فایلای داخل فولدر bin محل رو تو محل نصب بازی ریختم ارورش حل شد. الان که میزنم اجرا ارور استاپ ورکینگ میده. run as ad…. کردم و درایور گرافیکمم آپدیته ولی بازم ارور استاپ ورکینگ میده. ممنون میشم راهنماییم کنید.

محمد
محمد

سلام
خسته نباشید
لینک های دانلود بازی های دیگه به درستی کار میکنن اما این دو تا پارت ارور تایم اوت می‌ده یا میگه در دسترس نیست.

یاشار
یاشار

سلام و خسته نباشید و همچنین ممنون از سایتتون.
می خواستم بپرسم این نسخه دوم بازی چه دی ال سی هایی رو داره و تا چه مسخه ای آپدیت هست ؟! آخه الان این دی ال سی نام برده شده آخرین دی ال سی هست و اینکه می خوام مطمئن بشم قبلی هاش رو به همراه دوتا مینی کمپین (mini-campaign) داشته باشه.

meysam
meysam

سلام
پارت دو خرابه لطف کنید درستش کنید ممنون

reza
reza

بازی خوبه ایول به سایتتون

Mehdi
Mehdi

من چندمین باره نظر میزارمو شما ردش میکنیدو تاییدش نمیکنید

Masoud77l
Masoud77l

سلام من بازی نصب کردم ولی روی بازی کلیک میکنم باز نمیشه هرکار میکنم لطفا زود جواب بدین
ممنون از سایت خوبتون

Rahman
Rahman

سلام
کدوم نسخه کدکس است؟
کدوم نسخه کلا بهتره حتی تو سایت های دیگر؟

× بستن تبلیغات