دانلود بازی Stronghold Legends برای کامپیوتر – دوبله فارسی

نظرات: 8 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 1,711 بازدید
تاریخ انتشار: 8 شهریور 1400

دانلود بازی Stronghold Legends برای کامپیوتر - دوبله فارسی

دانلود Stronghold Legends نسخه Steam Edition (جدید)

بدون شک بازی Stronghold Legends: Steam Edition را کمتر کسی است که امروزه نشناسد. محصولی قدرتمند از شرکت FireFly Studios می باشد که اولین نسخه آن در سال 2009 عرضه شد و نسخه جدید استیم آن در اختیار شما قرار گرفته است. بازی افسانه قلعه دوبله فارسی بصورت تست شده در اختیار شما قرار گرفته است. داستان بازی در مورد 3 شخصیت بنام های شاه آرتور ، دیتریک و ولاد سنگدل است که کینه ای قدیمی در بین آنها وجود دارد و اکنون در قرون اساطیری اروپا به یکدیگر برخورد کرده اند که شما بعنوان یک گیمر میتوانید یکی از این شخصیت هارا انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب شخص مورد نظر نیرو و ساختمان های مختلفی در اختیار شما قرار میگیرد. نیرو هایی که قسم خورده اند تا پای جان برای شما مبارزه کنند. با استفاده از این نیروها میتوانید ارتشی برای خود تشکیل دهید و با دستیابی به قلعه قهرمانان میتوانید قهرمان هایی که در قرون قبلی برای سرزمین شما مبارزه میکردند را نیز بیدار کنید. با ملحق شدن این شخصیت ها قدرت شما به صورت چشمگیری افزایش پیدا میکند زیرا هر یک از این نیروها شامل قدرت های عجیبی هستند که در مبارزات بکار خواهد آمد. اما زیاد خوشحال نباشید زیرا رقبای شما نیز از این ویژگی بهرهمند هستند.

بازی افسانه قلعه شامل مراحل بسیاری است که نسبت به یادگیری شما افزایش پیدا میکنند و این مسیر تا جایی ادامه خواهد داشت که برای پشت سر گذاشتن یک مرحله چندین روز زمان صرف کنید که بازگو کننده سطح بالای گیم پلی می باشد. پیشنهاد میشود دانلود بازی دوبله فارسی Stronghold 2 از نیز از دست ندهید.

 

دانلود بازی Stronghold Legends برای کامپیوتر - دوبله فارسی

 

دانلود Stronghold Legends دوبله فارسی

در این بخش از توضیحات مربوط به بازی افسانه قلعه قصد معرفی شخصیت و ویژگی های مربوط به آنان را داریم :

شاه آرتور: شخصیت اصلی بازی می باشد که هدف اصلی این پادشاه مبارزه با تاریکی و گسترش دادن روشنایی در برابر نیروهای شیطانی است. شاه آرتور به دلیل قدمت بسیار بالایی که داشته توانسته قهرمان و شوالیه های بسیاری را به سمت خود جلب نماید که تمامی شوالیه های شاه آرتور از یک قدرت بهرهمند هستند. این نیروها به حدی مورد اطمینان شاه آرتور میباشند که میتوانید ارتش خود را به آنها واگذار کنید. مرلین نام همراه شما در مراحل خواهد بود که با استفاده از قدرت رعد خود میتواند جان بسیاری از نیروهای دشمن را به صورت یکجا بگیرد.

ولاد سنگندل: شخصی شیطان پرست که با استفاده از قدرت تاریکی خود توانسته نیروهای شیطانی بسیاری را به سمت خود جلب نماید. نیروهایی که توانایی مخدوش کردن ذهن انسان هارا دارا میباشند و یا موجوداتی که به محض راه افتادن از خود آتش به جا میگذارند و حتی وجود سگ و گرگ های بیرحم از اصلی ترین نیروهای این پادشاه است که در کنار جادوگر بزرگ توانایی خراب کردن ارتش های بسیار را دارا هستند.

دیتریک: نام سومین پادشاه بازی افسانه قلعه است که این پادشاه در سرزمین های یخی زندگی میکند و به محض ورود به مکانی سرما و یخبندان را با خود به همراه میبرد. غول و خرس های بزرگ در کنار گرگ های خطرناک میتوانند هر مانع و ساختمانی را از میان بردارند که در صورت رو به رو شدن با این موجودات پیشنهاد میشود قبل از رسیدن به سرزمینتان آنها را نابود کنید. ملکه برفی نام همراه دیتریک در مراحل می باشد که با منجمد کردن نیروها در چند ثانیه میتواند جان بسیاری از آنها را بگیرد.

در ابتدای بازی شما نسبت به سلیقه خود میتوانید یکی از این شخصیت هارا انتخاب کنید. ناگفته نمایند که شاه آرتور و ولاد سنگدل یک اژدهای آتیشن بزرگ را در اختیار دارند که سلاح او آتش می باشد و دیتریک نیز یک اژدهای برفی در اختیار دارد.

 

ok

استفاده از داستان و گیم پلی عالی سبب بدست آوردن امتیاز 92 از 100 شده است.

 

دانلود بازی Stronghold Legends برای کامپیوتر - دوبله فارسی

 

مراحل و گیم پلی بازی افسانه قلعه فارسی

بطور کلی بازی Stronghold Legends به دو دسته تقسیم میشوند که مراحل از پیش تعریف شده که شامل یک سری ماموریت های سخت و دشوار است. مراحلی که در ابتدا راه و روش های نبرد را به شما آموزش میدهد و بعد از آن باید خودتان بدنبال پیروزی در مکان های ناشناخته باشید. این بخش از بازی برای هر سه پادشاه ماموریت های جداگانه ای را قرار داده است که در طول مراحل با سایر پادشاهان درگیر خواهید شد. و این موضوع تا جایی ادامه پیدا میکند که در آخرین مرحله بتوانید پادشاه دیگری را از میان بردارید.

و بخش انتخابی است که شما میتوانید در کنار 8 شخصیت و پادشاه دیگر در مکان های انتخابی حضور داشته باشید. با شروع بازی زمان کمی را در اختیار دارید زیرا به محض اینکه دشمنان شما به نیرو دست پیدا کنند برای نابود کردنتان اقدام خواهند نمود. پس پیشنهاد میشود در وحله اول بدنبال راه اندازی نیرو و ساختمان برای محافظت از پادشاه خود باشید که اگر چنین نباشد در زمان کوتاهی شکست خواهید خورد. این بخش از بازی نیز شامل ویژگی های نامبرده بالا می باشد که گیم پلی بسیار خوبی را برای سرگرم کردن شما در اختیار دارد.

در بخش آنلاین بازی میتوانید با رقبای خود وارد نبرد شوید و با شکست دادن آنها بدنبال کسب امتیاز و XP باشید. بهبود بخشید رتبه خود در میان میلیون ها گیمر این بازی بدون شک میتواند حس خوبی را برایتان تداعی کند.

 

ok

انتخاب بعنوان برترین بازی استراتژیکی در بین بازی های کامپیوتری.

 

هوش مصنوعی بازی Stronghold Legends

استفاده از داستان عالی،شخصیت های مثال زدنی،ویژگی های مربوط به نیروها و اکنون هوش مصنوعی سبب محبوبیت این بازی بوده است. استفاده از بخش های واقع گرایانه سبب میشود تا مانند واقعیت بدنبال رونق دادن کسب و کار باشید. با استخراج طلا و سنگ میتوانید سرمایه جمع آوری کنید و یا ساختمان های بیشتری را بسازید. و یا با ساخت آشپز خانه بدنبال تامین نمودن غذا برای مردم خود باشید که اگر نتوانید رضایت آنها را جلب کنید بدون شک نیرویی برای آموزش دادن نخواهید داشت و نقطه ضعفی برای شما به حساب می آید که دشمنان از آن استفاده خواهند نمود.

این بخش از بازی افسانه قلعه سبب شده تا یک گیم پلی دشوار ولی کاملا سرگرم کننده در اختیار شما قرار بگیرد. زیرا با ویژگی هایی که گفته شد شکست دادن دشمنان کار سختی خواهد بود به خصوص در بخشی که مربوط به مراحل از پیش تعریف شده است. زیرا در چنین حالتی شما قصد حمله به دشمنانی را خواهید داشت که قبلا در سرزمینی حضور داشته و ساختمان های خود را بنا نموده اند. شما به محض ساخت چند ساختمان مورد حمله قرار خواهید گرفت و باید عکس العمل سریعی را برای نابود کردن آنها نشان دهید.

 

طراحی عالی بازی Stronghold Legends: Steam Edition

با توجه به سال ساخت بازی باید بدانید که یک گرافیک با کیفیت در بازی افسانه قلعه فارسی وجود دارد. شرکت سازنده قدرت خود را در این بازی به نمایش گذاشت و همین مورد سبب شد تا بدنبال ساخت سایر بازی های این چنینی باشد که بدون شک تا کنون موفق بوده است. دقت در ساخت تمامی جزئیات سبب شده تا مانند واقعیت شما با مشکلات رو به رو شوید و برای رفع آنها راه های مختلفی را تست نمایید.

بخش دیگری که توسط برنامه نویسان ایرانی به بازی اضافه شده است بخش صداگذاری آن است. بهترین صدا و صوت فارسی در بازی افسانه قلعه وجود دارد که تمام صدا ها (متن ها انگلیسی هستند) به صورت دوبله فارسی در بازی تعبیه شده اند تا حس بهتری را از آن دریافت کنید. اگر شما نیز بدنبال یک بازی کاملا سرگرم کننده برای روز های پیاپی هستید پیشنهاد میشود دانلود بازی دوبله فارسی Stronghold Legends برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

warning

جهت اجرای آنلاین حتما آموزش نصب را مشاهده کنید.

 

Lead the siege as fantasy characters throughout history! Stronghold Legends: Steam Edition takes the beloved castle building series and plunges it into myth and legend with three unique factions and new Steam-exclusive content.

 

دانلود بازی Stronghold Legends برای کامپیوتر - دوبله فارسی

 

آموزش تصویری نصب بازی Stronghold Legends فارسی (اختصاصی پارسی دانلود) :

تریلر بازی Stronghold Legends

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 رای, میانگین: 4,67 از 5)
Loading...
برچسب‌ها:

آموزش نصب بازی نسخه دوبله فارسی افسانه قلعه :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید.

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و بعد از نصب جهت فارسی سازی بازی محتویات پوشه FX را در مسیر نصب و همین پوشه جایگزین کنید.

3- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید.

4-بازی تست شده است و مشکلی در اجرا نخواهد داشت.


آموزش نصب نسخه آنلاین بازی افسانه قلعه :

 • نسخه اصلی را نصب کنید. (زبان بازی را فارسی نکنید.)
 • بعد از نصب پچ 1.10 را نصب و بعد از آن پچ 1.20 را نصب کنید.
 • بعد از نصب پچ ها کرک 1.20 را در مسیر نصب کپی کنید.
 • فایل ریجستری را دانلود و اجرا و روی Yes کلیک کنید.
 • بازی به صورت شبکه ای در اختیارتان قرار گرفته و میتوانید به صورت آنلاین نیز آنرا اجرا کنید.

MINIMUM:

  • OS: Windows 7/8/10
  • Processor: 1.6 GHz Equivalent Intel or AMD Processor
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: 256 MB Video Card
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 3 GB available space
  • Sound Card:

RECOMMENDED:

  • OS: Windows 7/8/10
  • Processor: 2.3 GHz Equivalent Intel or AMD Processor
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 512 MB Video Card
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 3 GB available space

مشخصات فایل
 • حجم: 1.6 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE
 • نسخه: Steam Edition
 • متا95 از 100
 • رده سنی: PG-7
 • تاریخ انتشار27 Oct, 2009
 • شرکت سازنده: FireFly Studios
 • قیمت: 14.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.5
password :

8 نظر

  سلام میشه بگید نسخه اصلی و نسخه فارسی کدوم ورژن هستند؟؟؟ نسخه اصلی ( steam edetion ) هست؟
  جدید و رسمی هستند؟
  آیا فایل پچ فارسی ساز رو میشه گذاشت تو پوشه همین بازی اما steam edition ؟
  ممنون

  پاسخ

  چطوری نصب کنیم یه کلیپ اموزشی بزارید حتما ممنون

  پاسخ

  ممنون واسع فارسی سازی این بازی مال من نصب شد بازی کاملا عال خوب دمتون گرم

  سلام
  داداش اجرا شد دمت گرم خدایی حرف نداشت
  کلی سایت های دیگه رو گشتم ولی مشکلدار بودن که پارسی دانلود نسخه تست شدش رو زد
  دمتون گرم

  پاسخ

  پچ فارسی ساز لینکش خرابه!

  پاسخ

  سلام
  داداش توی آموزش تصویری جدید که زدید نیازی به powerISo برای نصب بازی استرونقلد لجند نیست ؟ آخه فایل بصورت ISO هست

  پاسخ

  سلام محسن جان.
  هم میشه با پاور ایزو نصب کرد هم از طریقی که توی آموزش نصب گفتیم.
  چون اکثر کاربرا با این نرم افزار مشکل دارن ما بدون برنامه نصب کردیم که در اجرا مشکلی نداره.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.