دانلود بازی TEKKEN 7: Ultimate Edition + v2.21 + All DLCs برای PC – نسخه CODEX-FitGirl

دسته‌بندی:

اکشن ، بازی کامپیوتر ، ورزشی

نظرات: 180 نظر
نویسنده: علیرضا باقری
بازدید: 693 بازدید
تاریخ انتشار: 9 فروردین 1398

دانلود بازی Tekken 7 برای PC

TEKKEN 7 Ultimate Edition-CODEX-FitGirl

سری بازی‌های تکن که در سبک ورزشی و اکشن میباشند جدا از محبوبیت جهانی که دارند، برای ما گیمر‌های ایرانی هم سرشار از خاطره هستند و خیلی از ما‌ها ساعات زیادی را در گیم‌نت‌ها یا با کنسول‌های پلی‌استیشن همراه دوستان‌مان به تجربه این بازی پرداخته‌ایم. جدید‌ترین نسخه این مجموعه یعنی Tekken 7 هم اکنون در پارسی دانلود. باری دیگر شاهد جدیدترین نسخه ی شماره دار سری عناوین «تکن» هستیم. اکنون بر خلاف گذشته تغییرات بزرگی در بازی به وجود آمده است. گویی قرار است تجربه ی بزرگی نیز از این سری داشته باشیم. پس از عرضه ی آخرین نسخه از این سری، برای کنسول های نسل هفتم، چندین سالی شاهد عرضه ی نسخه ای از این سری نبودیم، اما سرانجام در 18 مارچ سال 2015 «تکن 7» در کشور ژاپن برای کسنول بازی «آرکید» عرضه یافت. حال قرار است این عنوان پس از دو سال یعنی در 12 خرداد سال 1396 تحت عنوان «تکن ۷» برای دو کنسول نسل هشتم و البته رایانه های شخصی عرضه گردد.

[alert title=”لینک های دانلود به درخواست ستاد ساماندهی از سایت حذف شد.”]

خوشبختانه، بازی اولین اصل عناوین فایتینگ را رعایت کرده و یک لیست بزرگ از مبارزین و محتویات دارد. هرچه باشد، “استریت فایتر 5” درس عبرتی بود برای سازندگان دیگر که عرضه کردن یک عنوان کم محتوای فایتینگ، سودی که ندارد هیچ، حتی ضرر بسیاری هم برایشان به ارمغان می‌آورد! مانند همیشه، شاهد حضور بخش‌های داستانی، آرکید، مبارزه Versus و همچنین بخش‌های تمرینی و آنلاین هستیم. جزئیات مربوط به بخش داستانی در حال حاضر در هاله ‌ای از ابهام قرار دارد و این که سیستم داستانی بازی دچار تغییر (با توجه به تاریک‌تر و جدی‌تر شدن تم داستان) شده یا نه، مشخص نیست. یعنی نمی‌دانیم که آیا باز هم با سیستم داستان‌گویی جداگانه برای هر کارکتر سروکار داریم، یا یک سیستم پیوسته مانند “مورتال کامبت X” یا شاید هم مخلوطی از هر دو. ولی با توجه به حجم لیک شده‌ی سرسام آور بازی (بیشتر از 60 گیگابایت!) امکان دارد که آخرین مورد صحیح باشد. از طرفی دیگر بخش آرکید بازی تغییری نکرده و با توجه به نسخه دستگاه‌های آرکید “تکن 7″، مانند قبل در مبارزات پی‌در‌پی قرار خواهید گرفت و می‌توانید تا درجه مهارت هر کدام از کارکترها را تا دان صدم (100th Dan: Tekken God Prime) افزایش دهید.

همچنین باری دیگر شاهد حضور بخش Customize هستیم که به بازیکن این اجازه را می‌دهد تا کارکترهای بازی را به میل خودش شخصی سازی کند و دوباره پر است از وسایل عجیب و غریب و حتی تا حدی مضحک! مثل یک ماهی‌تابه بسیار بزرگ برای Law یا افزایش طول مدل موی Paul تا یک متر! با این حال هنوز دو جای خالی (با علامت ؟؟؟) در آخرین تصویر منتشر شده از منوی این عنوان به چشم می‌خورند که معلوم نیست به چه بخش‌هایی اختصاص دارند ولی به احتمال زیاد و با توجه به نافرجام بودن بخش Tekken Force در “تکن 6” (که البته نام آن نیز به Scenario Campaign تغییر یافته بود)، یکی از این جایگاه‌ها می‌تواند به نسخه ارتقا یافته این مود یا حتی بخش Challenge اختصاص یابد. جای خالی بعدی نیز به توجه به قسمتی که در آن قرار گرفته، امکان کمی دارد که به مود قابل بازی‌ای اختصاص یافته باشد و ماهیت آن را بعد از عرضه بازی متوجه خواهیم شد.

سیستم «ریج» (Rage) یکی از مکانیزم های جدید بازی به شمار می آید که بر طبق گفته ی سازندگان مربوط به وضعیت بحرانی سلامت شخصیت انتخاب شده می باشد. به گونه ای که این سیستم زمانی به کار می‌ آید که میزان سلامتی شخصیت به قدر چشم‌ گیری پایین باشد که در این میان بازی باز می‌تواند با بهره‌ گیری از این سیستم ضربات شدیدی به رقیب خود وارد کند که بسته به شرایط محیطی موجب می‌شود معادل چهل تا هشتاد درصد از سلامتی رقیب کاسته شود. مطمئناً این مکانیزم سبب هیجان دار شدن بازی می شود. چرا که اگر هوش مصنوعی ارتقاء یافته ی بازی را در نظر بگیرید، با وجود چنین قابلیتی مبارزات سخت و سخت تر می شود.

دیگر قابلیت جدیدی که سازندگان در بازی اعمال کرده اند، «پاور کراش» (Power Crush) نام دارد، برخلاف مکانیزم اول، «پاور کراش»، این قابلیت را به بازی‌ باز می‌ دهد تا در حین ضربه خوردن از رقیب، او نیز به ضربات خود ادامه دهد. البته جالب است بدانید که در هنگام استفاده از این قابلیت، هیچ سپر دفاعی از سلامتی شما محافظت نخواهد کرد و به میزان تعداد ضربه‌ ای که خورده‌اید، همان‌ مقدار از سلامتی شما کم می‌ شود. این استراژی در بازی با وجود اندکی آزادی‌ عملی، حرف اول را می‌ زند! به مانند دیگر نسخه‌ ها، بازی‌ بازان آزاد هستند تا به هر شیوه‌ ای بر رقیب خود غلبه کنند. و همچنین هر شخصیت بسته به شرایط فیزیکی‌ اش، حرکات مخصوص به خود دارد. بر فرض مثال، شخصیت های به اصطلاح سبک وزن، نسبت به سنگین وزن ها حرکات زیبا و فانتزی تری (!) دارند و همچنین نسبت به بقیه، به خوبی می توانند در مبارزات پیروز شوند. توانایی فیزیکی شخصیت های درون بازی نسبت به گذشته تغییرات اساسی ای کرده اند و انیمیشن ها بهتر و طبیعی تر شدند. به گونه ای که شرایط جوی بازی، تأثیر مهمی بر روی میزان توانایی شخصیت ها خواهد گذاشت.

اما تمامی اطلاعات بازی در اینجا خلاصه نمی شود! معمولاً تغییراتی که در گیم پلی بازی اعمال شده است به صورت فوق العاده ریز و به اصطلاح ظریفی کار شده اند. بر طبق گفته های سازندگان تک تک لحاظات مبارزات بازی چالش بر انگیز خواهد بود، به گونه ای که معنای واقعی چالش را به مخاطب نشان می دهد. به لطف هوش مصنوعی بازی، دیگر باید از همین الآن به فکر یک اسراژی عالی برای غلبه بر دشمنان باشیم. همچنین جای دارد اضافه کنیم که به نظر می رسد که سرور های آنلاین بازی از قابلیت کراس بین پلتفرمی (بخوانید بازی بین پلتفرمی) بهره خواهد برد. البته این موضوع تنها در حد حرف است باید منتظر ماند و دید که سازندگان آیا سرور های بازی را کراس بین پلتفرم خواهند کرد یا خیر. اما انطور که شایعات ذکر کرده اند، به نظر می رسد که سازندگان چنین هدفی دارند. قابلیت کراس بین پلتفرم، چند وقتی می شود که میان عامه ی مردم و سازندگان جایگاه شایسته ای برای خود دارد. این قابلیت همان آنلاین بازی کردن خودمان به شمار می آید، منتها با این تفاوت که بازی باز می توان با مخاطبی دیگر که با پلتفرم دیگر بازی می کند، به رقبات بپردازد.

معمولا عناوین سبک «مبارزه‌ ای» از داستان‌ سرایی خاصی بهره نمی‌ برند. چرا که همانطور که پیش‌ تر نیز گفتیم، سازندگان چنین عناوینی، معمولاً تمام تمرکز خود را بر روی گیم‌ پلی بازی می‌ گذارند، اما با این‌حال سازندگان این عنوان بخش داستانی نسبتاً کوتاهی نیز برای جدید ترین عنوان خود در نظر گرفته‌ اند تا عنوان محبوب خود را بدون هیچ گونه کم و کسری ای روانه ی بازار کنند. تا بدین لحظه اطلاعات زیادی مبنی چگونگی داستان بازی از سوی سازندگان اعلام نشده است، اما نمی‌توان منکر آن بود که داستان بازی همان روایت زد و خوردهای گذشته خواهد بود. در کنار روایت اصلی، بازی شامل چند داستان جانبی نیز است که همانند خط اصلی داستان جذاب و پرهیجان خواهند بود. بخشی از روایت اصلی داستان قرار است نوجوانی‌ های چندین تن از مبارزان بازی را به تصویر بکشد که به نظر می رسد با یک داستان حماسه ای طرف نیستیم. اگر بخواهیم بر طبق آنچه که در دیگر نسخه ها روایت شده است، صحبت کنیم، باید گفت که گیم پلی بخش داستانی همانند بخش مبارزات به صورت شخصیت های دو بعدی مانند در فضای سه بعدی خواهد بود.

منتها با این تفاوت که محیط بخش داستان بزرگ تر است و باید همینطور به طرفین پیش رفت و با از بین بردن دشمنان، هر بار به یک باس مخصوص برسیم که هر بار با آنان روبرو می شویم، نسبت به بار قبلی سخت تر خواهند بود. چنین چیزی دقیقاً در دیگر قسمت های بازی وجود داشت و احتمال آنکه در این نسخه نیز شاهدش باشیم زیاد است. البته خوب به عنوان یک طرفدار نباید انتظار داستانی حماسی و درجه یک را از این بازی داشته باشید. اما بد نیست بدانید که شیوه ی روایت داستان در نسخه های پیشین بسیار جالب بوده است که در کم تر عناوینی مشابه آن را خواهید دید. اکنون تنها کاری می بایست کرد این است که صبر کنیم و منتظر بمانیم که سازندگان اطلاعات بیشتری از بخش داستانی بازی منتشر کننده. بدون شک می توان گفت که خالق مجموعه همانطور که بدین لحظه در تریلر های بازی نوید یک گیم پلی خوب و سطح بالا را داده، بعید است که نتواند یک داستان سرایی زیبا متناسب با بازی خلق نکند!

 

DLC های موجود در این نسخه :

TEKKEN 7 – Season Pass

TEKKEN 7 – Eliza Pre-order Bonus – DLC

TEKKEN 7 – Metallic costumes Season Pass Bonus – DLC

TEKKEN 7 – DLC1: Ultimate TEKKEN BOWL & Additional Costumes

TEKKEN 7 – DLC2: Geese Howard Pack

TEKKEN 7 – DLC3: Noctis Lucis Caelum Pack

TEKKEN 7 – TAIKO NO TATSUJIN Pack

TEKKEN 7 – Character Panel

TEKKEN 7 – DLC4: Anna Williams

TEKKEN 7 – DLC5: Lei Wulong

TEKKEN 7 – DLC6: Craig Marduk

TEKKEN 7 – DLC7: Armor King

TEKKEN 7 – DLC8: Julia Chang

TEKKEN 7 – DLC9: Negan

TEKKEN 7 – Bonus Character Customization Items

TEKKEN 7 – Season Pass 2

 

 

[update title=”نسخه کاملا آپدیت شده و تست شده Ultimate Edition منتشر شد…”]

 

 

Discover the epic conclusion of the Mishima clan and unravel the reasons behind each step of their ceaseless fight. Powered by Unreal Engine 4, TEKKEN 7 features stunning story-driven cinematic battles and intense duels that can be enjoyed with friends and rivals alike through innovative fight mechanics.

Love, Revenge, Pride. Everyone has a reason to fight. Values are what define us and make us human, regardless of our strengths and weaknesses. There are no wrong motivations, just the path we choose to take.

Expand your fighter’s journey by purchasing the Tekken 7 Season Pass separately and gain access to stunning additional conten

آموزش کرک آفلاین :

قبل از هر کاری باید آنتی ویروس شما به طور کلی غیر فعال باشد.

محتوای فولدر کرک افلاین را در محل دیتای اصلی (Steam Rip) کپی کنید.

بازی را TekkenGame-Win64-Shipping.exe اجرا نمایید.

لذت ببرید :)

 

آموزش کرک آنلاین :

این مورد نیز مانند کرک آفلاین میباشد و بعد از مراحل کپی کردن کرک آنلاین باید استیم را نصب کنید و بازی را توسط TekkenGame-Win64-Shipping.exe اجرا نمایید.

دقت داشته باشید که اکانت استیم شما تازه ساخته شده باشد تا در صورت بسته شدن اکانت مشکلی پیش نیاید.

سپس وارد بازی شده و از بخش Play Online میتوانید رقابت آنلاین و جذاب داشته باشید.

MINIMUM:

OS: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)

Processor: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz or equivalent

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB, GTX 750Ti 2GB, or equivalent

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 60 GB available space

Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

RECOMMENDED:

OS: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)

Processor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 equivalent or higher 

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 60 GB available space

Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset 

مشخصات فایل
 • حجم : 44.3 گیگابایت
 • فرمت : EXE
 • نسخه : CODEX
 • رده سنی : PG-18
 • ورژن : v2.21
 • تاریخ انتشار : 2 Jun, 2017
 • شرکت سازنده : BANDAI NAMCO Studios Inc.
 • قیمت : $74.99 - $49.99 - $24.99 صرفا جهت اطلاع!
 • منبع : پارسی دانلود - توضیحات : پردیس گیم - گیمفا
password :

نظرات کاربران

180 پاسخ به “دانلود بازی TEKKEN 7: Ultimate Edition + v2.21 + All DLCs برای PC – نسخه CODEX-FitGirl”

  • سلام. چه اروری میده؟ مطمئن هستین که آنتی ویروس فایلی رو پاک نکرده؟ چون ویندوز 10 خودکار فایل های کرک رو پاک میکنه و خیلی باید دقت کنید.

  • ارور نمیده اصن نصبشو بلد نیستم اگه میگید نیازی به نصب نیست کرکشو باید کجا کپی کنم؟یه دور خواهشا نصبشو توضیح بدید با توجه به فایل هایی که توی دانلود ها هست آخه توضیحاتی که دادید انگار اصن ندیدید چی توی فایل ها هست

  • سلام. شما بازی رو اکسترکت که کردین قبلش انتی ویروس حتما قطع باشه . کرک جداگانه افلاین رو دانلود کنید و در محلی که لانچر بازی هست بریزین . بازی رو اجرا کنید.

 1. با سلام. برای PC آپدیت 2.11 تیکن اومده؟ اگه اومده ، لطفاً اگه بهش دسترسی دارید برام ارسال کنید چون بهش واقعاً نیاز دارم

 2. سلام مجدد.داداش کامل دوباره دانلودش کردم که میشه دقیقا ۱۲۰گیگ
  استخراج کردم نصب و….موقع اجرای بازی ارور
  http://s9.picofile.com/file/8338580742/20180929_211129.jpg
  میده
  اروقران کمکم کنین…
  همه نتو هم گشتم بازم نتونستم راهی پیدا کنم
  مانیتورم هم
  1600×900
  پشتیبانی میکنه!
  ولی میدونم که تنظیمات اولیه ی بالا خیلی بالاس مثلا ۱۰۸۰
  خداییش کمکم کنین تازه بجز این کالاف هم همینطوره…

 3. با عرض سلام
  از کجا شروع کنم؟
  چی بگم بهتون؟
  مخم هنگیده.
  60گیگ دانلود کردم بدون نقصی فایل
  اما بازی ستاب نداره
  چجوری نصبش کنم اقا؟
  منتظر پاسخ سریع شما هستم

  • یعنی میگن نرم افزاری مثل daemon tools
   نصب کنم
   تمام پارت هارو بهش بدمو خودش نصبش میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟
   من نسخه ریلود روهم نصب کردم خیلی راحت با خود ویندوز اکسپلورر اگر اشتباه چاپی نداشته باشم]
   نصب کردم
   این اولین باریه که اینطور میشه و بازی بدون تاب میبینم

  • داداش ببخشید چرا نظر منو نمیزاری؟
   جوابی واسم نداری؟
   همه پارتهارو استخراج کردن با نرم افزار افتادن تو درایئ مجازی
   سه تا پوشه ایجاد شده با نام های _CommonRedist Engine TekkenGame
   بازم نه ستابی نه چیزی که بشه بازیو نصب کرد
   میه کمک کنی مشکلم حل شه؟
   با سپاس

  • سلام دوسته عزیز،فقط پارت 1 رو استخراج کنید بعد وارد پوشه استخراج شده بشوید و روی فایلی که فرمتی مثلا(bin) داره بشوید کلیک راست کنید و mount را بزنید سپس وارد درایو مجازی شوید و صد درصد ستاپ دارد

  • این دوستمون که گفتند بازی ستاپ نداره و اجرا میشه!
   کرکو رختم عکسش بالا میاد میره تو بازی صفحه سیاه میشه و مینویسه
   out of range 65.5/60
   سیستم.ویندوز10 اپدیته با کارت گرافیک
   CORE I 5 7400
   8GB RAM DDR4
   GTX1050TI 4G

 4. سلام

  الان این نسخه ی کم حجم دارای فیلم بازی هست یعنی فیلم های بخش داستانی بازی رو داره یا حذف شده و یا
  مثله بقیه نسخه ها کامله ؟

 5. سلام..روی این سیستم جواب میده؟؟
  Cpu:corei3
  گرافیک:انویدیا جیفورس 920m..2gig
  Ram:4gig..اگه فقط مشکل رم کم باشه میشه درستش کرد…
  لطفا جواب بدید…..

 6. سلام هرکی بازی رو دانلود کرده ایدی بزارید بازی کنیم
  هر کی هم مشکل اضافه کردن دوست داره (add friend) ایدی بزاری من اضافه تون کنم
  ایدی من: Ahmad

 7. سلام من بازیو نصب کردم نسخه cpy ایکونی که رو دکستاپ اومده سفیده و تصویری نداره کرک بازی رو ریختم ولی اجرا نمیکنه کلیک کنم فروشگاه استوره ویندوز میگه باز بشه بعد ایکون بعدیو کلیک کردم(TekkenGame-Win64-Shipping)این ایکون اول یه ارور داد بعد از داخل فولدرهای بازی که نصب کرده بودم یه steamapi پیدا کردم الان که کلیک میکنه باز کنه ارورش تغییر کرده این شده unable to initialize steamapi
  اینترنتم قطع بود ویروس کش قبل از استخراج کردن قطع کرده بودم
  دو شبه دارم هی پاک میکنم هی نصب میکنم ولی نمیشه لطفا راهنمایی کنید
  سیستمم
  رم ۸
  گرافیک ۴
  cpu i5
  GPU GT740
  با سیستمم راحت pes 2018 بازی میکنم
  لطفا کمکم کنید

  • سلام. بعد از اینکه مطمئن شدین بازی رو درست کرک کردین کارت گرافیکتون رو به اخرین نسخه اپدیت کنید بعد پیشنیاز های بازی رو هم نصب کنید. احتمال زیاد مشکل رفع میشه. اگر نشد مجدد اعلام کنید.

 8. پیام قبلیمم که منتشر نکردید
  اقا من چیکار کنم ی راه حل بگید
  چند بار ریپیر کردم چند بار اکسترکت کردم
  میاد تو ۹۲درصد رو پارت ۲۰ ارور میده the file is corrupt
  اخه چیکارش کنم اینو حتی از ی سایت دیگه هم گرفتم باز همین ارورو داد،چهل گیگ دان کردم یعنی هیچ؟?

 9. سلام.ترو خدا این همه دانلود کردم کرکش نیست یا این که من ندیدم پاک کردم نمی دونم فقط کرکش و الان ندارم.نمیشه اینا رو از اول دانلود کنم .ترو خدا لطفا لینک کرکش و جداگانه بزارید.ممنون میشم :(

 10. سلام
  من بازی رو رو ویندوز 10 نصب کردم ، نصبش کامل شد ، ولی آیکونی رو که رو دسکتاپ میاره فقط ی صفحه سفیده (لوگو بازی نیس) ، دفعه اول که اجراش میکنی ازت محل ستاپ رو میخواد ، دفعه دوم دیگه اجرا نمیشه این پیغام رو میده
  you’ll need a new app to open this steam
  کرک بازی رو هم نصب کردم ، بازم اجرا نمیشه
  یکی کمک کنه لطفا ….
  ممنون

 11. سلام تو رو خدا کمکم کنین
  من نسخه delux بازی رو گرفتم با کرک بلد من
  کرک بازی رو ریختم ولی وقتی روی ایکن کلیک میکنم بازی اجرا نمیشه بدون اینکه ارر بده بازی به نظر میاد ران شده ولی متوقف میشه حتی تو task manager هم دیده میشه اما یه دفعه بدون هیچ ارری بسته مبشه اصن صفحه بازی نمیاد
  نرم افزار جانبی هم کامله ولی اپدیت گرافیکم فک کنم حدود 6 ماه پبشه
  سیستمم اینه
  i3 4170
  8gb ram
  gtx 950
  لطفا کمکم کنید

 12. با سلام
  من چهل گیگ رو دانلود کردم و نصب هم شد اما متاسفانه بعد نصب نمیشناسه فایل نصبی رو – ویندوزم 10 و سیستم بسیار حرفه ای دارم . تا حالا هربازی رو اوکی بوده ولی این رو نصب کردم و فایل dll کرک هم کپی کردم ولی بازم روش که کلیک میکنم پنجره ویندوز باز میشه که انتخاب کنم با چی باز بشه ! مثلا Get audio یا word یا… – هرکاری کردم بشناسه بازم رنگ آیکون بازی سفیده و نمیشه کاری انجام داد. دوبار هم نصب کردم در دو درایو متفاوت بجز ویندوز . لطفا راهنمایی کنید. تشکر

 13. سلام. میشه راهنمایی کنین. من بازی رو تو پی‌سی اجرا کردم و بالا میارم. میرم تو بخش تنظیمات جواستیک روهم اوکی میکنم. ولی وقتی میرم تو بخش مبارزه دو‌نفره اصلا بجز دکمه ضرب هیچ کدوم از دکمه‌ها کار نمیکنن. حتی بالا پایین هم نمیکنع که شخصیتارو بشه عوض کرد. ولی وقتی وارد بازی میشم کل دکمه‌های جواستیک کار میکنه. میخواستم ببینم کسی میتونه کمک کنه

  • دوست عزیز متن های بالا هم برای شما نوشته شده بخونید نوشتیم یکی از نسخه ها فیلم های داخل بازی حذف شده و باید اول نصب تیک این گزینه رو بردارین تا ارور نده.

 14. سلام من نسخه 40 گیگ کامل دانلود کردم ولی موقعی که میزنم تا بازی اجرا بشه میگه:
  faild to open descriptor file “…/../ tekkenGame.uproject.
  تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

 15. سلام….من بازی رو نصب کردم و بدون هیچ مشکلی در هیچ بخشی اجرا میشه با تشکر از سایت فوق العاده تون خواهش میکنم بفرمایید چطور میشه بازی رو آنلاین بازی کرد…..در قسمت آنلاینش هیچ کس رو پیدا نمیکنه و هیچ سایتی هم هیچ راهنمایی نذاشته…لطفا اگر راه حلش رو میدونید بفرمائیید…ممنونم

 16. سلام خسته نباشید این بازی جواب میده؟
  Ram. 8
  Graphic . GeForce Gt540m 1cuda
  Cpu.core i7 2gb2gb
  هاردم عادی هست لطفا مطمن بگید تا از خریدش یا نخریدنش مطمن شم باتشکر از سایت عالیتان

 17. سلام ببخشید من نسخه ی fitgirl دان کردم و بازی رو بطور کامل نصب کردم اما وقتی میخواد وارد بشم ارور:api-ms-win-crt-strig-1-10 is missing from your pc میده لطفا راهنمایی کنید

 18. سلام من نسخه خریداری شده فیت گرل بازی را نصب کردم کاملا درست نصب شد ولی هنگامی که بازی را کلیک میکنم تا اجرا شود یک صفحه ی پنجره ای مثل همین عکسی که گذاشتین برا بازی میاد و خودش بسته میشه در عرض یک ثانیه … نمیدونم مشکل از چیه و هیچ پیغام اروری هم نمیده !!! کلافه شدم ….

 19. سلام وقتتان بخیر من نسخه fitgirl بازی تکن7 رو گرفتم تو بازی میاد ولی فیلم های سناریوی بازی رو نشون نمیده حتی فیلم های نسخه های قبلی که توی گالری بازی هست نشون نمیده.ممنون میشم راهنمایی کنید.

 20. اقای باقری تمام گیگ هام پرید یک قسمت برای دانلود مونده که لینک ها رو برداشتین تو رو خدا اگه امکانش هست لینک قسمت5 fitgirlرو برام بزارید یا اینجا یا برای جیمیلم ارسال کنید من به جز اینجا از هیچ سایتی نه دانلود کردم و نه میکنم چون فایل هاتون سالم هست ممنون میشم اینم جیمیل bhman8665@gmail.com ممنون میشم

 21. سلام اقای باقری خسته نباشید من لینک قسمت 5 بازی رو میخواستم فقط این قسمت مونده که دانلود کنم که شما لینک ها رو برداشتید
  ممنون

 22. سلان بازی tekken 7 رو از شما خریدم اولا چرا نسخه fitgirl رو فرستادین ثانیا بازی و نصب کردم و اجرا شده ولی تو قسمت story فیلم بین مراحل رو نشون نمیده و باید skip کنم راهنمایی کنین اطفا

  • سلام. با سایت فروشنده تماس بگیرین دوست عزیز حتما پاسخگو هستند. نسخه فیت گرل بخاطر حجم کمش فیلم های بخش داستانی حذف شده.

 23. اقا من یه مشکل دارم بازی تو کامپیوترم براحتی اجرا میشه ولی تو بخش story داستان های مصور و کارتون های بازی پخش نمیشه فقط عکس یه اتاق پخش میشه هر کاری کردم مشکل حل نشد

 24. سلام.من نسخه فول رو دان کردم…بازی بدون مشکل نصب شد ولی فیلم های شخصیت ها بعد از اتمام مبارزه در قسمت arcade battle اجرا نمیشه….مستقیم credit mode رو نشون میده.لطفا راهنمایی کنین.با تشکر.

 25. سلام اقای باقری خسته نباشید.
  من میتونم این بازی رو واسه کامپیوتر سفارش بدم از سایت خودتون ؟ و اینکه نسخه کامل و تست شده هستش؟؟؟

  • سلام محمد جان. فروشگاه توسط ما اداره نمیشه برای اطمینان سوالات رو از شماره تماسی که بالا قرار گرفته بپرسین حتما پاسخگو خواهند بود. مورد دیگه ای باشه بنده درخدمتم.

 26. سلام علیرضا جان ببخشید یه سوال سیستم من با مشخصات
  ram 4 gig
  cpu core2 8400 6mg cash
  graphic 1 gig hd5450
  hard 250 gig
  بازی تیکن 7 و pes 2017 رو میاره بدون دردسر؟؟؟؟؟ تشکر

 27. اقایون محترم جواب بدید اون چل گیگو پاک کردم
  مزخرف و داغونه اون بیس گیگو دان کردم زدم رو نصب الان س روزه رو 40 درصده

 28. اقا پارت 5 ک دانلود کرده بودم اصلا نابود بود
  دوباره پارت 5 دیگه ای دانلود کردم سرحال بود
  کامل استخراجش کردم
  بعد ک کامل اومد بیرون
  زدم رو نصب باز بهم گفت خفه شو
  the flowing component are required:microsoft c++2015 runtime
  لازم ب ذکره ک ویندوز رو تازه نصبش کردم
  اگه برنامه ای چیزی هست ک دهن بازی رو ببنده و نزاره هی بهم بگع خفه شو بهم بگید دان کنم
  ممنونمم

  • سلام. :)))
   پارت 5 برای اینکه خستگیش در بره داخل اموزش باکس راهنما ذکر شده با Repair کردن مشکلش رفع میشه.
   مورد دیگری بود در نظرات بپرسین حتما پاسخ داده میشه.

 29. سلام
  من تمام مراحل کبی کردن کرک رو همونجوری که گفتین انجام دادم اما بازی اجرا نمیشه!!!! میشه راهنمایی کنین یا یه فایل تصویری از رکر کردنش بذارین؟ نسخه 40 گیگ رو دانلود کردم . BALDMAN

 30. سلام خسته نباشید
  من نسخه کاملو دانلود کردم و همه کار هارو انجام دادم و کرک رو درست ریختم
  اما وقتی روی اجرای بازی میزنم
  فقط ای نوشته میاد
  the following component(s) are required to run this progeram : directx runtime

  من گفتم شاید مشکل دایرت ایکس باشه دوباره نصب کردم اما باز ارور هست ربطی نداره
  راهنمایم کنین ممنون

  • سلام. داخل باکس راهنما ذکر شده. نسخه کم ججم فیلم های قسمت داستانی رو نداره و زبان های اضافی بازی هم حذف شده.

 31. سلام ,من نسخه fit girl بازی رو دانلود کردم ولی پارت6 مشکل داره با استفاده از repair هم باز مشکل داشت و ارور میزد لطفا اصلاح کنید ممنون از سایت خوبتون.

 32. سلام چاکرم آقا جون هرکی دوست داری قسمت داستانی رو جدا بزار چون من همه ی بازی های خودم رو از این سایت می گیرم
  یا اگه نمیزاری یک سایتی بگو یه قسمت فیلم های داستانی بازی رو از کجا بیارم و چطوری باید دوباره نصبش کنم خیلی ممنون از سایت خوبتون .

  • سلام دوست عزیز شما نسخه اصلی رو دانلود کنید کامل هست بدون هیچ دستکاری. نسخه فشرده هم اگر قسمت داستانی رو بزاریم براش حجمش تقریبا یکی میشه و ارزش نداره.

 33. 41 گیگ کامل دان کردم موقع اکسترک پارت 19 اخرش این ارور میده ( F:\New Folder (2)\TEKKEN.7.Deluxe.Edition.3DM_www.par30dl.com.part19.rar: Packed data checksum error in TEKKEN.7.Deluxe.Edition.3DM_www.par30dl.com\TEKKEN 7\TekkenGame\Content\Paks\pakchunk1-WindowsNoEditor.pak. The volume is corrupt
  F:\New Folder (2)\TEKKEN.7.Deluxe.Edition.3DM_www.par30dl.com.part21.rar: Checksum error in TEKKEN.7.Deluxe.Edition.3DM_www.par30dl.com\TEKKEN 7\TekkenGame\Content\Paks\pakchunk1-WindowsNoEditor.pak. The file is corruptو مچنین اخرا پارت 21 بعد بازی اجرا میکنم تبلیغش میاد ولی صفحه سیاه میاد بعدش فقط صدا گزینه هاش میاد

 34. سلام ، مگر 3DM نسخه کرک نیست؟
  اگر درست خاطرم باشه GTA,V هم با همین کرک اول منتشر شد
  من فکر کردم بازی کرک شده ست اما الآن دیدم نوشتین کرک نشده

 35. درود.میخواستم بدونم این نسخه کرک شده هست؟یعنی به این زودی کرک شد؟اگه هست چرا توی پست نوشتید هنوز کرک نشده و احتمال کرک شدنش 50-50 هست؟هرچه زودتر پاسخ بدید ممنون میشم.

  • توجه : بازی Tekken 7 در روز ۱۲ خرداد ماه سال ۱۳۹۶ برروی کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.