دانلود بازی TEKKEN 7: Ultimate Edition + v2.21 + All DLCs برای PC – نسخه CODEX-FitGirl

×

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 
پیشنهاد ویژه
Update

دانلود بازی Tekken 7 برای PC

TEKKEN 7 Ultimate Edition 415x585 دانلود بازی TEKKEN 7: Ultimate Edition + v2.21 + All DLCs برای PC  نسخه CODEX FitGirl

TEKKEN 7 Ultimate Edition-CODEX-FitGirl

سری بازی‌های تکن که در سبک ورزشی و اکشن میباشند جدا از محبوبیت جهانی که دارند، برای ما گیمر‌های ایرانی هم سرشار از خاطره هستند و خیلی از ما‌ها ساعات زیادی را در گیم‌نت‌ها یا با کنسول‌های پلی‌استیشن همراه دوستان‌مان به تجربه این بازی پرداخته‌ایم. جدید‌ترین نسخه این مجموعه یعنی Tekken 7 هم اکنون در پارسی دانلود. باری دیگر شاهد جدیدترین نسخه ی شماره دار سری عناوین «تکن» هستیم. اکنون بر خلاف گذشته تغییرات بزرگی در بازی به وجود آمده است. گویی قرار است تجربه ی بزرگی نیز از این سری داشته باشیم. پس از عرضه ی آخرین نسخه از این سری، برای کنسول های نسل هفتم، چندین سالی شاهد عرضه ی نسخه ای از این سری نبودیم، اما سرانجام در 18 مارچ سال 2015 «تکن 7» در کشور ژاپن برای کسنول بازی «آرکید» عرضه یافت. حال قرار است این عنوان پس از دو سال یعنی در 12 خرداد سال 1396 تحت عنوان «تکن ۷» برای دو کنسول نسل هشتم و البته رایانه های شخصی عرضه گردد.

لینک های دانلود به درخواست ستاد ساماندهی از سایت حذف شد.

Gifs Tekken 7 دانلود بازی TEKKEN 7: Ultimate Edition + v2.21 + All DLCs برای PC  نسخه CODEX FitGirl

خوشبختانه، بازی اولین اصل عناوین فایتینگ را رعایت کرده و یک لیست بزرگ از مبارزین و محتویات دارد. هرچه باشد، “استریت فایتر 5” درس عبرتی بود برای سازندگان دیگر که عرضه کردن یک عنوان کم محتوای فایتینگ، سودی که ندارد هیچ، حتی ضرر بسیاری هم برایشان به ارمغان می‌آورد! مانند همیشه، شاهد حضور بخش‌های داستانی، آرکید، مبارزه Versus و همچنین بخش‌های تمرینی و آنلاین هستیم. جزئیات مربوط به بخش داستانی در حال حاضر در هاله ‌ای از ابهام قرار دارد و این که سیستم داستانی بازی دچار تغییر (با توجه به تاریک‌تر و جدی‌تر شدن تم داستان) شده یا نه، مشخص نیست. یعنی نمی‌دانیم که آیا باز هم با سیستم داستان‌گویی جداگانه برای هر کارکتر سروکار داریم، یا یک سیستم پیوسته مانند “مورتال کامبت X” یا شاید هم مخلوطی از هر دو. ولی با توجه به حجم لیک شده‌ی سرسام آور بازی (بیشتر از 60 گیگابایت!) امکان دارد که آخرین مورد صحیح باشد. از طرفی دیگر بخش آرکید بازی تغییری نکرده و با توجه به نسخه دستگاه‌های آرکید “تکن 7″، مانند قبل در مبارزات پی‌در‌پی قرار خواهید گرفت و می‌توانید تا درجه مهارت هر کدام از کارکترها را تا دان صدم (100th Dan: Tekken God Prime) افزایش دهید.

همچنین باری دیگر شاهد حضور بخش Customize هستیم که به بازیکن این اجازه را می‌دهد تا کارکترهای بازی را به میل خودش شخصی سازی کند و دوباره پر است از وسایل عجیب و غریب و حتی تا حدی مضحک! مثل یک ماهی‌تابه بسیار بزرگ برای Law یا افزایش طول مدل موی Paul تا یک متر! با این حال هنوز دو جای خالی (با علامت ؟؟؟) در آخرین تصویر منتشر شده از منوی این عنوان به چشم می‌خورند که معلوم نیست به چه بخش‌هایی اختصاص دارند ولی به احتمال زیاد و با توجه به نافرجام بودن بخش Tekken Force در “تکن 6” (که البته نام آن نیز به Scenario Campaign تغییر یافته بود)، یکی از این جایگاه‌ها می‌تواند به نسخه ارتقا یافته این مود یا حتی بخش Challenge اختصاص یابد. جای خالی بعدی نیز به توجه به قسمتی که در آن قرار گرفته، امکان کمی دارد که به مود قابل بازی‌ای اختصاص یافته باشد و ماهیت آن را بعد از عرضه بازی متوجه خواهیم شد.

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود بازی Lethe Episode One برای PC

سیستم «ریج» (Rage) یکی از مکانیزم های جدید بازی به شمار می آید که بر طبق گفته ی سازندگان مربوط به وضعیت بحرانی سلامت شخصیت انتخاب شده می باشد. به گونه ای که این سیستم زمانی به کار می‌ آید که میزان سلامتی شخصیت به قدر چشم‌ گیری پایین باشد که در این میان بازی باز می‌تواند با بهره‌ گیری از این سیستم ضربات شدیدی به رقیب خود وارد کند که بسته به شرایط محیطی موجب می‌شود معادل چهل تا هشتاد درصد از سلامتی رقیب کاسته شود. مطمئناً این مکانیزم سبب هیجان دار شدن بازی می شود. چرا که اگر هوش مصنوعی ارتقاء یافته ی بازی را در نظر بگیرید، با وجود چنین قابلیتی مبارزات سخت و سخت تر می شود.

دیگر قابلیت جدیدی که سازندگان در بازی اعمال کرده اند، «پاور کراش» (Power Crush) نام دارد، برخلاف مکانیزم اول، «پاور کراش»، این قابلیت را به بازی‌ باز می‌ دهد تا در حین ضربه خوردن از رقیب، او نیز به ضربات خود ادامه دهد. البته جالب است بدانید که در هنگام استفاده از این قابلیت، هیچ سپر دفاعی از سلامتی شما محافظت نخواهد کرد و به میزان تعداد ضربه‌ ای که خورده‌اید، همان‌ مقدار از سلامتی شما کم می‌ شود. این استراژی در بازی با وجود اندکی آزادی‌ عملی، حرف اول را می‌ زند! به مانند دیگر نسخه‌ ها، بازی‌ بازان آزاد هستند تا به هر شیوه‌ ای بر رقیب خود غلبه کنند. و همچنین هر شخصیت بسته به شرایط فیزیکی‌ اش، حرکات مخصوص به خود دارد. بر فرض مثال، شخصیت های به اصطلاح سبک وزن، نسبت به سنگین وزن ها حرکات زیبا و فانتزی تری (!) دارند و همچنین نسبت به بقیه، به خوبی می توانند در مبارزات پیروز شوند. توانایی فیزیکی شخصیت های درون بازی نسبت به گذشته تغییرات اساسی ای کرده اند و انیمیشن ها بهتر و طبیعی تر شدند. به گونه ای که شرایط جوی بازی، تأثیر مهمی بر روی میزان توانایی شخصیت ها خواهد گذاشت.

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود بازی Vortex The Gateway برای PC

اما تمامی اطلاعات بازی در اینجا خلاصه نمی شود! معمولاً تغییراتی که در گیم پلی بازی اعمال شده است به صورت فوق العاده ریز و به اصطلاح ظریفی کار شده اند. بر طبق گفته های سازندگان تک تک لحاظات مبارزات بازی چالش بر انگیز خواهد بود، به گونه ای که معنای واقعی چالش را به مخاطب نشان می دهد. به لطف هوش مصنوعی بازی، دیگر باید از همین الآن به فکر یک اسراژی عالی برای غلبه بر دشمنان باشیم. همچنین جای دارد اضافه کنیم که به نظر می رسد که سرور های آنلاین بازی از قابلیت کراس بین پلتفرمی (بخوانید بازی بین پلتفرمی) بهره خواهد برد. البته این موضوع تنها در حد حرف است باید منتظر ماند و دید که سازندگان آیا سرور های بازی را کراس بین پلتفرم خواهند کرد یا خیر. اما انطور که شایعات ذکر کرده اند، به نظر می رسد که سازندگان چنین هدفی دارند. قابلیت کراس بین پلتفرم، چند وقتی می شود که میان عامه ی مردم و سازندگان جایگاه شایسته ای برای خود دارد. این قابلیت همان آنلاین بازی کردن خودمان به شمار می آید، منتها با این تفاوت که بازی باز می توان با مخاطبی دیگر که با پلتفرم دیگر بازی می کند، به رقبات بپردازد.

tekken 7 www.par30dl.com 2 1024x576 دانلود بازی TEKKEN 7: Ultimate Edition + v2.21 + All DLCs برای PC  نسخه CODEX FitGirl

معمولا عناوین سبک «مبارزه‌ ای» از داستان‌ سرایی خاصی بهره نمی‌ برند. چرا که همانطور که پیش‌ تر نیز گفتیم، سازندگان چنین عناوینی، معمولاً تمام تمرکز خود را بر روی گیم‌ پلی بازی می‌ گذارند، اما با این‌حال سازندگان این عنوان بخش داستانی نسبتاً کوتاهی نیز برای جدید ترین عنوان خود در نظر گرفته‌ اند تا عنوان محبوب خود را بدون هیچ گونه کم و کسری ای روانه ی بازار کنند. تا بدین لحظه اطلاعات زیادی مبنی چگونگی داستان بازی از سوی سازندگان اعلام نشده است، اما نمی‌توان منکر آن بود که داستان بازی همان روایت زد و خوردهای گذشته خواهد بود. در کنار روایت اصلی، بازی شامل چند داستان جانبی نیز است که همانند خط اصلی داستان جذاب و پرهیجان خواهند بود. بخشی از روایت اصلی داستان قرار است نوجوانی‌ های چندین تن از مبارزان بازی را به تصویر بکشد که به نظر می رسد با یک داستان حماسه ای طرف نیستیم. اگر بخواهیم بر طبق آنچه که در دیگر نسخه ها روایت شده است، صحبت کنیم، باید گفت که گیم پلی بخش داستانی همانند بخش مبارزات به صورت شخصیت های دو بعدی مانند در فضای سه بعدی خواهد بود.

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود بازی Shu Caverns Of The Nightjars برای PC

منتها با این تفاوت که محیط بخش داستان بزرگ تر است و باید همینطور به طرفین پیش رفت و با از بین بردن دشمنان، هر بار به یک باس مخصوص برسیم که هر بار با آنان روبرو می شویم، نسبت به بار قبلی سخت تر خواهند بود. چنین چیزی دقیقاً در دیگر قسمت های بازی وجود داشت و احتمال آنکه در این نسخه نیز شاهدش باشیم زیاد است. البته خوب به عنوان یک طرفدار نباید انتظار داستانی حماسی و درجه یک را از این بازی داشته باشید. اما بد نیست بدانید که شیوه ی روایت داستان در نسخه های پیشین بسیار جالب بوده است که در کم تر عناوینی مشابه آن را خواهید دید. اکنون تنها کاری می بایست کرد این است که صبر کنیم و منتظر بمانیم که سازندگان اطلاعات بیشتری از بخش داستانی بازی منتشر کننده. بدون شک می توان گفت که خالق مجموعه همانطور که بدین لحظه در تریلر های بازی نوید یک گیم پلی خوب و سطح بالا را داده، بعید است که نتواند یک داستان سرایی زیبا متناسب با بازی خلق نکند!

 

DLC های موجود در این نسخه :

TEKKEN 7 – Season Pass

TEKKEN 7 – Eliza Pre-order Bonus – DLC

TEKKEN 7 – Metallic costumes Season Pass Bonus – DLC

TEKKEN 7 – DLC1: Ultimate TEKKEN BOWL & Additional Costumes

TEKKEN 7 – DLC2: Geese Howard Pack

TEKKEN 7 – DLC3: Noctis Lucis Caelum Pack

TEKKEN 7 – TAIKO NO TATSUJIN Pack

TEKKEN 7 – Character Panel

TEKKEN 7 – DLC4: Anna Williams

TEKKEN 7 – DLC5: Lei Wulong

TEKKEN 7 – DLC6: Craig Marduk

TEKKEN 7 – DLC7: Armor King

TEKKEN 7 – DLC8: Julia Chang

TEKKEN 7 – DLC9: Negan

TEKKEN 7 – Bonus Character Customization Items

TEKKEN 7 – Season Pass 2

 

 

نسخه کاملا آپدیت شده و تست شده Ultimate Edition منتشر شد...

 

 

Discover the epic conclusion of the Mishima clan and unravel the reasons behind each step of their ceaseless fight. Powered by Unreal Engine 4, TEKKEN 7 features stunning story-driven cinematic battles and intense duels that can be enjoyed with friends and rivals alike through innovative fight mechanics.

Love, Revenge, Pride. Everyone has a reason to fight. Values are what define us and make us human, regardless of our strengths and weaknesses. There are no wrong motivations, just the path we choose to take.

Expand your fighter’s journey by purchasing the Tekken 7 Season Pass separately and gain access to stunning additional conten

مشخصات فایل
 • حجم : 44.3 گیگابایت
 • فرمت : EXE
 • نسخه : CODEX
 • رده سنی : PG-18
 • ورژن : v2.21
 • تاریخ انتشار : 2 Jun, 2017
 • شرکت سازنده : BANDAI NAMCO Studios Inc.
 • قیمت : $74.99 - $49.99 - $24.99 صرفا جهت اطلاع!
 • منبع : پارسی دانلود - توضیحات : پردیس گیم - گیمفا

MINIMUM:

OS: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)

Processor: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz or equivalent

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB, GTX 750Ti 2GB, or equivalent

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 60 GB available space

Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

RECOMMENDED:

OS: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)

Processor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 equivalent or higher 

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 60 GB available space

Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset 

180

avatar
88 Comment threads
92 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
74 Comment authors
علی بابامحمدرضاeaمحمدمرتضی Recent comment authors
جدید ها قدیمی ها محبوبترین ها
علی بابا
مهمان
علی بابا

سلام این بازی با دسته کار می کنه؟ اگ نه میشه چندتا بازی رزمی تو این سبک که با دسته کار می کنن بهم معرفی کنید؟ ممنون

محمدرضا
مهمان
محمدرضا

سلام ببخشید من پسورد رو می زنم میگه اشتباه است

ea
مهمان
ea

سلام کرک انلاین بازی موجوده . چرا قرار نمیدین؟

محمد
مهمان
محمد

چجوری نصب میشه؟؟؟؟

محمد
مهمان
محمد

کجا قرار گرفت قبلی هارو خوندم همون کاری که گفتید رو انجام دا م باز نشد نمیشه اصن

محمد
مهمان
محمد

ارور نمیده اصن نصبشو بلد نیستم اگه میگید نیازی به نصب نیست کرکشو باید کجا کپی کنم؟یه دور خواهشا نصبشو توضیح بدید با توجه به فایل هایی که توی دانلود ها هست آخه توضیحاتی که دادید انگار اصن ندیدید چی توی فایل ها هست

مرتضی
مهمان
مرتضی

با سلام. برای PC آپدیت 2.11 تیکن اومده؟ اگه اومده ، لطفاً اگه بهش دسترسی دارید برام ارسال کنید چون بهش واقعاً نیاز دارم

احمدرضا
مهمان
احمدرضا

با این باز میشه
Nvidia gt730
i5cpu
Ram4gig
رم کارت گرافیک2gig

احمدرضا
مهمان
احمدرضا

روی این کار میکنه
Nvidia gt730
i5cpu
Ram4gig

بهنام
مهمان
بهنام

بعد از نصب و اجرا ارور api-ms-win-crt-convert-l1-1-0.dll میده چیکارش کنم؟ و این فایل رو دانلود کردم براش کجا بریزمش؟

امین شیرزاد
مهمان
امین شیرزاد

سلام مجدد.داداش کامل دوباره دانلودش کردم که میشه دقیقا ۱۲۰گیگ
استخراج کردم نصب و….موقع اجرای بازی ارور
http://s9.picofile.com/file/8338580742/20180929_211129.jpg
میده
اروقران کمکم کنین…
همه نتو هم گشتم بازم نتونستم راهی پیدا کنم
مانیتورم هم
1600×900
پشتیبانی میکنه!
ولی میدونم که تنظیمات اولیه ی بالا خیلی بالاس مثلا ۱۰۸۰
خداییش کمکم کنین تازه بجز این کالاف هم همینطوره…

علی خاکبازان
Member

روی ایکون بازی کلیک راست کنید برید به properties و از بالای منو قسمت shortcut تنظیمات اجرای بازی را برروی minimized قرار بدهید و وقتی وارد بازی شدید از طریق تنظیمات بازی گرافیک رو اوکی کنید و به حالت تمام صفحه برگردانید

امین شیرزاد
مهمان
امین شیرزاد

بازم نشد داداش

علی خاکبازان
Member

از طریق تنظیمات کارت گرافیکتون ببینید میتونید حلش کنید

روح الله
مهمان
روح الله

من همین مشکل رو داشتم و سیستمم رو به تلوزیون 1080 وصل کردم و تنظیمات رو درست کردم و دوباره زدم به مانیتور حل شد

آلماسلی
مهمان
آلماسلی

سلام، لطفا بگید رو لپ تاپ hp-bs085nia میتونم تیکن 7 رو بدون لگ اجرا کنم یا نه :
رم : 8gb DDR4
سی پی یو : core i7
گرافیک : 2gb

مسلم
مهمان
مسلم

با عرض سلام
از کجا شروع کنم؟
چی بگم بهتون؟
مخم هنگیده.
60گیگ دانلود کردم بدون نقصی فایل
اما بازی ستاب نداره
چجوری نصبش کنم اقا؟
منتظر پاسخ سریع شما هستم

علی خاکبازان
Member

دوست عزیز نسخه های فشرده فقط فایل ستاپ دارند و برای نسخه های کاملی چون ریلودد و استیم باید از طریق ساخت درایو مجازی و آنهارا نصب کنید!

مسلم
مهمان
مسلم

یعنی میگن نرم افزاری مثل daemon tools
نصب کنم
تمام پارت هارو بهش بدمو خودش نصبش میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟
من نسخه ریلود روهم نصب کردم خیلی راحت با خود ویندوز اکسپلورر اگر اشتباه چاپی نداشته باشم]
نصب کردم
این اولین باریه که اینطور میشه و بازی بدون تاب میبینم

مسلم
مهمان
مسلم

داداش ببخشید چرا نظر منو نمیزاری؟
جوابی واسم نداری؟
همه پارتهارو استخراج کردن با نرم افزار افتادن تو درایئ مجازی
سه تا پوشه ایجاد شده با نام های _CommonRedist Engine TekkenGame
بازم نه ستابی نه چیزی که بشه بازیو نصب کرد
میه کمک کنی مشکلم حل شه؟
با سپاس

علی خاکبازان
Member

سلام دوسته عزیز،فقط پارت 1 رو استخراج کنید بعد وارد پوشه استخراج شده بشوید و روی فایلی که فرمتی مثلا(bin) داره بشوید کلیک راست کنید و mount را بزنید سپس وارد درایو مجازی شوید و صد درصد ستاپ دارد

مسلم
مهمان
مسلم

این دوستمون که گفتند بازی ستاپ نداره و اجرا میشه!
کرکو رختم عکسش بالا میاد میره تو بازی صفحه سیاه میشه و مینویسه
out of range 65.5/60
سیستم.ویندوز10 اپدیته با کارت گرافیک
CORE I 5 7400
8GB RAM DDR4
GTX1050TI 4G

محمد
مهمان
محمد

چجوری آخه یه ذره بیشتر توضیح بدید

HaFez
مهمان
HaFez

سلام

الان این نسخه ی کم حجم دارای فیلم بازی هست یعنی فیلم های بخش داستانی بازی رو داره یا حذف شده و یا
مثله بقیه نسخه ها کامله ؟

علی خاکبازان
Member

کامل هست

Farza!)
مهمان
Farza!)

سلام..روی این سیستم جواب میده؟؟
Cpu:corei3
گرافیک:انویدیا جیفورس 920m..2gig
Ram:4gig..اگه فقط مشکل رم کم باشه میشه درستش کرد…
لطفا جواب بدید…..

علی خاکبازان
Member

رمتون کم هست و در کل با سیستم شما خوب جواب نمیده

احمد
مهمان
احمد

سلام هرکی بازی رو دانلود کرده ایدی بزارید بازی کنیم
هر کی هم مشکل اضافه کردن دوست داره (add friend) ایدی بزاری من اضافه تون کنم
ایدی من: Ahmad

محمد حسینی
مهمان
محمد حسینی

سلام آقای باقری رو سیستم من بدون لگ اجرا میکنه
Cpu : Intel Core i7 3770k 3.90 GH.z
Ram : 12 GB DDR3
Graphic : NVIDIA GTX 630 2GB

علی خاکبازان
Member

بله

سعید
مهمان
سعید

برا من ویدیو ها بازی رو نمیاره کدوم پارت دان کنم ممنون میشم راهنمایم کنید

سید رضا
مهمان
سید رضا

سلام من بازیو نصب کردم نسخه cpy ایکونی که رو دکستاپ اومده سفیده و تصویری نداره کرک بازی رو ریختم ولی اجرا نمیکنه کلیک کنم فروشگاه استوره ویندوز میگه باز بشه بعد ایکون بعدیو کلیک کردم(TekkenGame-Win64-Shipping)این ایکون اول یه ارور داد بعد از داخل فولدرهای بازی که نصب کرده بودم یه steamapi پیدا کردم الان که کلیک میکنه باز کنه ارورش تغییر کرده این شده unable to initialize steamapi اینترنتم قطع بود ویروس کش قبل از استخراج کردن قطع کرده بودم دو شبه دارم هی پاک میکنم هی نصب میکنم ولی نمیشه لطفا راهنمایی کنید سیستمم رم ۸ گرافیک ۴… ادامه.. »

iran
مهمان
iran

salam. in moshkel hal shodani nist va man moddat hast ke az site shoma download kardam ama hanooz icon sefid hastesh. lotfan barrasi konid

امیر ارسلان
مهمان
امیر ارسلان

ببخشید سوالی داشتم
آیا این نسخه بصورت آنلاین بازی میشه یا خیر ؟
اگر جواب بدهید ممنون میشم

ناشناس
مهمان
ناشناس

پیام قبلیمم که منتشر نکردید
اقا من چیکار کنم ی راه حل بگید
چند بار ریپیر کردم چند بار اکسترکت کردم
میاد تو ۹۲درصد رو پارت ۲۰ ارور میده the file is corrupt
اخه چیکارش کنم اینو حتی از ی سایت دیگه هم گرفتم باز همین ارورو داد،چهل گیگ دان کردم یعنی هیچ؟?

ناشناس
مهمان
ناشناس

سلام
خسته نباشید ، من سه روزه سوال پرسیدم ، چرا هیچ کس جواب منو نمیده ؟؟؟!!!!