دانلود بازی Terrible Beast from the East برای PC – نسخه DARKSiDERS

×
ADS
نوروز با دیجی کالا

دیجی‌کالا به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به دیجی‌کالا با یک سایت پر از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

از امروز نوروز
پیشنهاد های ویژه

نوروز 98 چشم از فیلم باز برندارید! در ایام عید هر روز فیلم و سریال های جذاب و دیدنی را برای شما قرار خواهیم داد. آثار فاخر سینما و تلویزیون را در کنار خانواده تماشا کنید.

نوروز 98 با فیلم باز
ورود به سایت فیلم باز
لیست فیلم های برتر

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود بازی Terrible Beast from the East برای PC – نسخه DARKSiDERS

Terrible Beast from the East دانلود بازی Terrible Beast from the East برای PC  نسخه DARKSiDERS

Terrible Beast from the East نام یک بازی جدید کامپیوتری است که در سبک گیمهای اکشن قرار دارد و بدست  شرکت Sleeping Hero توسعه یافته و به وسیله SakuraGame در تاریخ 3 ژوئن 2019 برای پلتفرم PC عرضه شده است. داستان این بازی در یک محیط 2 بعدی جریان دارد که کیفیت بالایی در بازی حاکم است و بدون شک میتواند سرگرمی را برای شما به ارمغان بیاورد. زیرا گیم پلی استفاده شده در این بازی از سطح بالایی برخوردار است که توانسته گیم پلی بازی های قدیمی را به صورت نوآورانه برای یک بازی جدید عرضه کند که در نوع خود جالب است.

بازی Terrible Beast from the East از جایی آغاز میشود که شما باید به تنهایی در مقابل دشمنان خود قرار بگیرید و آنها را شکست دهید. متاسفانه سیاه چال هایی که شما گرفتار آنها شده اید شامل تله و موجودات ترسناکی است که عبور از آنها کار سختی میباشد. بازی Terrible Beast from the East شامل هیولا و موجودات بسیاری است که به صورت حرفه ای طراحی و پیاده سازی شده اند. جهت اجرای بازی میتوانید یکی از 6 زاویه موجود را انتخاب کنید که تمامی آنها برای نمایش بهتر بازی بهینه سازی شده اند.

You can fight alone or fight along your friends or complete strangers in various Invasions. Defeat monsters, level up, get souls and obtain epic loot in this dungeon crawler MMORPG! Players can choose from 6 unique stances depending on their playstyle. Do you like to attack as fast as you can? Good, then you should pick Dual Wield stance. Like to clear out crowds of enemies and be good team support?- Then Cannon is the stance for you! The possibilities are limitless, the sky is the limit.

After you and your buddies have defeated an invasion return to town with your new loot and prepare for your next fight. Go visit merchant Ebenezer in case you’re missing an equipment piece. Or better yet check out the local blacksmith and craft yourself your very first ELITE gear!

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود بازی Gunman Tales برای PC - نسخه DARKSiDERS
مشخصات فایل
 • حجم : 609 مگابایت
 • فرمت : EXE
 • نسخه : DARKSiDERS
 • تاریخ انتشار : 3 Jan, 2019
 • شرکت سازنده : Sleeping Hero
 • قیمت : $1.19 USD صرفا جهت اطلاع!
 • منبع : پارسی دانلود

MINIMUM:

  • OS: Windows Xp
  • Processor: 2.4HZ
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: DirectX 9 Compatible Graphics Card
  • Storage: 3 GB available space
  • Additional Notes: Lightweight on performance. Anyone can play this game.

avatar
× بستن تبلیغات