دانلود بازی Terrible Beast from the East برای PC – نسخه DARKSiDERS

×

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد،

رزرو این جایگاه

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود بازی Terrible Beast from the East برای PC – نسخه DARKSiDERS

Terrible Beast from the East دانلود بازی Terrible Beast from the East برای PC  نسخه DARKSiDERS

Terrible Beast from the East نام یک بازی جدید کامپیوتری است که در سبک گیمهای اکشن قرار دارد و بدست  شرکت Sleeping Hero توسعه یافته و به وسیله SakuraGame در تاریخ 3 ژوئن 2019 برای پلتفرم PC عرضه شده است. داستان این بازی در یک محیط 2 بعدی جریان دارد که کیفیت بالایی در بازی حاکم است و بدون شک میتواند سرگرمی را برای شما به ارمغان بیاورد. زیرا گیم پلی استفاده شده در این بازی از سطح بالایی برخوردار است که توانسته گیم پلی بازی های قدیمی را به صورت نوآورانه برای یک بازی جدید عرضه کند که در نوع خود جالب است.

بازی Terrible Beast from the East از جایی آغاز میشود که شما باید به تنهایی در مقابل دشمنان خود قرار بگیرید و آنها را شکست دهید. متاسفانه سیاه چال هایی که شما گرفتار آنها شده اید شامل تله و موجودات ترسناکی است که عبور از آنها کار سختی میباشد. بازی Terrible Beast from the East شامل هیولا و موجودات بسیاری است که به صورت حرفه ای طراحی و پیاده سازی شده اند. جهت اجرای بازی میتوانید یکی از 6 زاویه موجود را انتخاب کنید که تمامی آنها برای نمایش بهتر بازی بهینه سازی شده اند.

You can fight alone or fight along your friends or complete strangers in various Invasions. Defeat monsters, level up, get souls and obtain epic loot in this dungeon crawler MMORPG! Players can choose from 6 unique stances depending on their playstyle. Do you like to attack as fast as you can? Good, then you should pick Dual Wield stance. Like to clear out crowds of enemies and be good team support?- Then Cannon is the stance for you! The possibilities are limitless, the sky is the limit.

After you and your buddies have defeated an invasion return to town with your new loot and prepare for your next fight. Go visit merchant Ebenezer in case you’re missing an equipment piece. Or better yet check out the local blacksmith and craft yourself your very first ELITE gear!

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود بازی Secret of Mana برای PS4 نسخه هک شده DUPLEX
دانلود با لینک مستقیمADS
مشخصات فایل
 • حجم : 609 مگابایت
 • فرمت : EXE
 • نسخه : DARKSiDERS
 • تاریخ انتشار : 3 Jan, 2019
 • شرکت سازنده : Sleeping Hero
 • قیمت : $1.19 USD صرفا جهت اطلاع!
 • منبع : پارسی دانلود

MINIMUM:

  • OS: Windows Xp
  • Processor: 2.4HZ
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: DirectX 9 Compatible Graphics Card
  • Storage: 3 GB available space
  • Additional Notes: Lightweight on performance. Anyone can play this game.

avatar