دانلود بازی THE CHURCH IN THE DARKNESS برای PC - نسخه CODEX

دانلود بازی THE CHURCH IN THE DARKNESS برای PC – نسخه CODEX

نظرات: 0 نظر
نویسنده: محمدمهدی
بازدید: 2 بازدید
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1398

دانلود بازی THE CHURCH IN THE DARKNESS برای PC – نسخه CODEX

دانلود بازی THE CHURCH IN THE DARKNESS برای PC - نسخه CODEX

بازی THE CHURCH IN THE DARKNESS یکی از بازی های ساخته توسط شرکت Paranoid Productions می باشد که در تاریخ 2 اگوست 2019 بر روی پلتفرم پی سی منتشر شده است. این بازی جزو بازی های اکشن ، indie و ماجراجویی می باشد. داستان بازی از شخصیت هایی به نام ایزاک و ربکا آغاز می شود که رهبری گروه و فرقه کوچکی را در جنگل های دوردست به عهده دارند. آنها با روش تندگویی و خشونت و رادیکالیسم سعی در تشکیل و تقویت گروه خود می باشند و توانسته افرادی را جذب خود کنند و یک حزب آرمانی و سوسیالیتی در درون جنگل ها تشکیل دهند. در این میان شما در نقش ویک که یک مامور اجرایی بازنشته سابق می باشد هستید.

در نقش ویک شما بایستی به دنبال برادررزاده خود که به تازگی به این فرقه ملحق شده است باشید و او را از افکار و فرقه های آن نجات دهید. و برای اینکار بایستی به درون جنگل رفته و با حل معماهای پیچیده  مبهم سعی بر پیدا کردن اثر برادرزاه خود باشید. داستان بازی به گونه ای می باشد که با هر بازی کردن به جاهای مخنلف و با شخصیت های مختلف رو به رو می شوید. در  کنار داستان شیرین می توان به محیط گرافیکی جذاب بازی نیز اشاره کرد که باعث سرگرمی مخاطب می شود. در آخر سایت پارسی دانلود این بازی مهیج را برای شما پیشنهاد می کند تا اوقات خوشی را پسری کنید.

In the late 1970s, the charismatic Isaac and Rebecca Walker lead the Collective Justice Mission. Labeled radicals and feeling persecuted by the US government, they relocate their followers to the one place they believe they can create a socialist utopia: the jungles of South America. There they build Freedom Town

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا CODEX میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

MINIMUM:

  • OS: Windows 7 or later (32 or 64 bit)
  • Processor: Dual Core CPU – 2GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Storage: 2 MB available space

مشخصات فایل
 • حجم : 731 مگابایت
 • فرمت : ISO
 • نسخه : CODEX
 • تاریخ انتشار : 2 Aug, 2019
 • شرکت سازنده : Paranoid Productions
 • قیمت : 15.99 دلار صرفا جهت اطلاع!
 • منبع : پارسی دانلود
password :

0 0 vote
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments