دانلود بزرگنمایی تصاویر توسط هوش مصنوعی – Topaz A.I. Gigapixel 5.6.1

دسته‌بندی:

کاربردی ، نرم افزار

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 188 بازدید
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1400

نرم افزار Topaz A.I. Gigapixel در واقع اولین و تنهاترین نرم افزار دسکتاپ است که از هوش مصنوعی استفاده می کند و می تواند تصاویر شما را هنگام اضافه کردن جزئیات طبیعی بزرگنمایی کند و نتیجه شگفت انگیزی را به شما ارائه کند. این عملیا ت به منظور عدم ضربه وارد شدن به کیفیت تصاویر انجام می شود و می توانید به صورت خودکار، تکنولوژی یادگیری عمیق را از برنامه انتظار داشته باشید و تصاویر شگفت انگیزی را از برنامه تحویل بگیرید. نتایج این برنامه بسیار شگفت انگیز است و یقینا می توانید بزرگنمایی جذابی از تصاویر را بدون وجود تارشدگی و ایجاد نویز در آنها مشاهده کنید. جزئیات موجود در برنامه با وضوح واقعی عکس تداخلی ندارند و در واقع می توانید از وضوح مصنوعی که برنامه ایجاد کرده است استفاده کنید و کیفیت بسیار بالایی را نظاره گر باشید. این برنامه اطلاعات تصاویر را از بین نمی برد و می توانید از برنامه در پردازش های گرافیکی نیز استفاده کنید و هیچ منافاتی با دیگر برنامه های ویرایشگر نخواهد داشت.

دانلود Topaz A.I. Gigapixel 4.7.0 – بزرگنمایی تصاویر توسط هوش مصنوعی

با دانلود Topaz A.I. Gigapixel می توانید انعطاف پذیری بالایی را در برنامه ببرید و نسبت به هر تصویری که به برنامه وارد می کنید، نتایج متفاوتی را نظاره گر باشید. این نتایج بنا به یادگیری عمیق برنامه است و یقینا از عدم وجود خطا در برنامه شگفت زده خواهید شد. منابع این برنامه بسیار قدرتمند است و Topaz به عنوان سازنده این اثر، مثل تمامی نرم افزارهای خودش، سعی کرده است که منابع اختصاصی خودش را داشته باشد و یک اثر شگفت انگیز ارائه کند. توانایی برنامه با الگوریتم های هوش مصنوعی خودش، بسیار بالا است و یقینا هر تصویر، به صورت شگفت انگیزی در بهترین کیفیت خودش خواهد بود.

با استفاده از فناوری یادگیری A.I.Gigapixel می تواند تصاویر را بزرگ کرده و جزئیاتی را که سایر محصولات حذف می کنند ، پر کنید. این که آیا برای چاپهای بزرگ به تبدیل تصویر DPI بالا احتیاج دارید ، برای به دست آوردن ترکیب عالی ، عکس های موجود را در عکس های موجود منفجر کنید ، بزرگنمایی عکس های گرفته شده از هواپیماهای بدون سرنشین یا تلفن های هوشمند ، یا امیدوار به داشتن یک دوربین 50 مگاپیکسلی با فرمت متوسط ، A.I. گیگاپیکسل می تواند کمک کند. 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Topaz A.I. Gigapixel:

توانایی بسیار بالا
انعطاف پذیری
استفاده از منابع قدرتمند

 

Using deep learning technology, A.I.Gigapixel can enlarge images and fill in details that other resizing products leave out.

Other traditional upscaling methods produce blurry images, unrealistically painterly, and lack the details present in real high-resolution images.

Whether you need high DPI image conversions for large prints, blowing up extensive crops into existing photos to get that perfect composition, enlarging pictures taken from drones or smartphones, or hope to have a 50MP medium format camera, A.I. Gigapixel can help. Powerful, Diligent Pixel Perfect Processing.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

راهنمای نصب :

1) پس از نصب نرم افزار، مطمئن شوید که به اینترنت دسترسی دارید. نرم افزار را اجرا کنید. از شما درخواست ایجاد اکانت می شود.

2) اکانت را ایجاد کنید و درخواست سریال 30روزه تریال نمایید.

3) پس از موفقیت در ثبت سریال تریال، نرم افزار را ببندید.

4) فایل Reg.reg در پوشه Crack را اجرا کنید تا محدودیت های نرم افزار حذف شوند.

5) توصیه اکید می شود تا فایل های اجرایی نرم افزار را توسط فایروال خود بلاک کنید تا لایسنس شما غیرفعال نشود.

info :

A.I.Gigapixel™ is the first and only desktop application to use the power of artificial intelligence to enlarge your images while adding natural details for an amazing result. Using deep learning technology, A.I.Gigapixel™ can enlarge images and fill in details that other resizing products leave out. These traditional methods produce images that are blurry, unrealistically painterly, and lack the details that are present in real high resolution images.

Features:
Capability
Flexibility
Resourcefulness

Operating System Requirements:

Windows 7 x64

Windows 8/8.1 x64

Windows 10 x64

Hardware Requirements:

8GB Minimum / 16GB Recommended System RAM

2GB Minimum / 4GB Recommended GPU VRAM

مشخصات فایل
  • حجم: متغییر بنا به درخواست
  • فرمت فایل: RAR
  • ورژن: 5.6.1
  • تاریخ انتشارAPR-27-2020
  • قیمت: 99.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.