دانلود بازی Twin Mirror برای PC

دسته‌بندی:

دسته‌بندی نشده

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 249 بازدید
تاریخ انتشار: 8 آبان 1397

دانلود بازی Twin Mirror برای PC

دانلود Twin Mirror

Twin Mirror نام یک بازی اکشن عالی است که در حال طراحی میباشد و کمپانی سازنده آن Bandai Namco Entertainment Inc نام دارد و قرار است توسط استودیو Dontnod Entertainment در تاریخ اوایل 2019 انتشار داده شود که زمان اصلی آن هنوز ارایه نشده است اما براساس اطلاعاتی که سازنده بازی در رویداد Paris Games Week 2018 ارایه داده است میتوان حدس زد که زمان انتشار این بازی در اوایل سال 2019 باشد. به هر حال این بازی در شهر های مختلفی قابل اجرا میباشد که دو ویژگی اصلی آن یعنی The Double و Mind Palace در این نسخه نیز وجود دارد و میتواند گیم پلی بهتری را در اختیار شما قرار دهد.

اما بخشی که سبب شده طی این سال ها بازی Twin Mirror از دیدگاه گیمر ها عالی به نظر برسد استفاده درست و حسابی از بخش روانی گیمر است که شما باید در یک محیط کاملا آشفته به حل راز و معما ها بپردازید که بدون شک آیتم هایی نیز در این بازی حضور دارند تا تمرکز شما را به طور کامل از بین ببرند. بازی Twin Mirror جدا از بخش های ذکر شده شامل ده ها ویژگی دیگر نیز است که به محض انتشار توسط سازنده میتوانید آنها را از همین مطلب دریافت کنید. زیرا براساس تریلری که بازی در رویداد ذکر شده انتشار داده بود اطلاعات چندانی وجود نداشت.

 

The trailer, featuring commentary of the game’s first episode “Lost On Arrival,” guides players through the core elements of the narrative adventure, learning more about Basswood, The Double and the Mind Palace mechanics.

The commentated walkthrough will take players to the very first puzzle of the game. It will demonstrate how players will use Sam’s mental space to unlock the mysteries of Basswood – and find answers to how he awoke in his motel room with a shirt covered in blood.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
مشخصات فایل
  • تاریخ انتشار2019
  • شرکت سازنده: Bandai Namco Entertainment Inc
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.