دانلود نرم افزار حذف تبلیغات مروگر – Ultra Adware Killer 9.7.9.0

دسته‌بندی:

کاربردی ، نرم افزار

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 106 بازدید
تاریخ انتشار: 5 مهر 1400

حذف تبلیغات مرورگر

نرم افزار حذف تبلیغات مرورگر Ultra Adware Killer

Ultra Adware Killer نرم افزار حذف تبلیغات مرورگر.قطعا یکی از آزاردهنده ترین صحنه هایی که کاربران حین جستجو در اینترنت با آن مواحه میشوند تبلیغاتی هست که بصورت ناگهان باز میشود،تبلیغاتی با نام پاپ آپ ها که هنگام کلیک برروی صفحه وب یک سایت باز میشوند و حتی ممکن هست بارها و بارها تکرار شود تا از شرش خلاص شوید،حتی بعضی از این تبلیغات آنقدر آزاردهنده هست که پس از بازشدن دیگر بسته نمیشود و شما مجبورید بطورکامل مرورگر را ببندید تا بتوانید از شرش خلاص شوید.اما با کمک این نرم افزار میتواند به راحتی جلوی تمامی تبلیغاتی که ممکن هست حین جستجو در اینترنت با آن مواجه شوید را میگیرد و شمارا برای همیشه از شر آنها خلاص میسازد همچنین این نرم افزار تبلیغاتی که از سوی نرم افزار های نصب شده سیستمتان می آید را هم از بین میبرد.

این می تواند از صرف زمان زیاد برای ورود به حساب های کاربری دیگر و انجام اسکن مجدد صرفه جویی کند. Ultra Adware Killer شامل نوار ابزار مرورگر ، افزونه ها ، افزونه ها ، جستجوی ناخواسته و صفحات اصلی از دست رفته است ، برنامه بالقوه برای مقابله با تروجان ها ، روت کیت ها ، باج افزارها و سایر بدافزارها است.

برخی قابلیت های نرم افزار Ultra Adware Killer:

– حذف تبلیعات نرم افزار های نصب شده

– رابط کاربری آسان و جمع و جور

– حذف تمام اتوماتیک تبلیغات

– پشتیبانی از تمام مرورگرها

– و امکانات متعدد دیگر..

Ultra Adware Killer is a simple but powerful adware and malware remover for Windows, which has the ability of detecting and removing adware and malware for all the users in a system. This can save you lots of time logging in to other user accounts and performing the scan again.Ultra Adware Killer removes browser toolbars, ad-ons, plugins, unwanted search providers and hijacked home pages, potentially unwanted programs (PUP’s), and also rogues, trojans, rootkits, ransomware and all other forms of malware.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

توجه: نسخه پیش رو نسخه Pro میباشد و نیازی به نصب نرم افزار نیست،کافیست تمام محتویات فایل را به سیستم خود منتقل کنید.

  • 500 MHz processor.
  • 256 MB RAM.
  • 1024 x 600 screen display.
  • 50 MB Hard disk space.
  • Windows 7, 8, 8.1 and 10.

مشخصات فایل
  • حجم: 13 مگابایت
  • فرمت فایل: exe
  • ورژن: 9.7.9.0
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.