دانلود نرم افزار ادیت فایل های پی دی اف – WinPDFEditor 3.6.5.5

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 183 بازدید
تاریخ انتشار: 23 آبان 1400

دانلود نرم افزار WinPDFEditor ادیت فایل های PDF

نرم افزار WinPDFEditor یکی از بهترین برنامه های ویرایش فایل های pdf  در ویندوز می باشد .Win PDF Editor یک محصول نرم افزاری برای ویرایش PDF ویندوز است که به شما امکان ویرایش و ویرایش اسناد PDF مانند افزودن متن، وارد کردن تصاویر، حذف محتوای ناخواسته، خط کشیدن و چرخاندن صفحات PDF را می دهد.

اگر شما متن را در PDF بنویسید، می توانید فونت، اندازه، رنگ متن را تغییر دهید و آنرا به هر جایی که می خواهید بر روی صفحه حرکت دهید. پس از قرار دادن یک تصویر در PDF، می توانید تصویر را تغییر اندازه دهید و همچنین آن را حرکت دهید. اگر شما برخی از کلمات یا تصاویر را پیدا کنید باید حذف شود، به سادگی از ابزار پاک کن برای پاک کردن استفاده کنید. بهتر از دیگر برنامه های PDF Reader Win PDF Editor می تواند تغییرات PDF ویرایش شده در PDF را به طور دائم ذخیره کند. 

Win PDF Editor یک محصول نرم افزار ویرایش PDF ویندوز است که به شما امکان می دهد اسناد PDF مانند اضافه کردن متن، درج تصاویر، حذف محتوای ناخواسته، کشیدن خطوط و چرخش صفحات PDF را اصلاح و ویرایش کنید. اگر متنی را روی PDF می نویسید، می توانید فونت، اندازه، رنگ متن را تغییر دهید و آن را به هر نقطه ای از صفحه که می خواهید منتقل کنید. پس از درج یک تصویر در PDF، می توانید اندازه تصویر را تغییر داده و آن را نیز منتقل کنید. اگر متوجه شدید که برخی از کلمات یا تصاویر باید حذف شوند، به سادگی از ابزار پاک کن برای پاک کردن استفاده کنید. بهتر از سایر برنامه های PDF Reader، Win PDF Editor می تواند تغییرات محتوای PDF ویرایش شده را به طور دائم در PDF ذخیره کند. با توابع “PDF Delete” و “Redact”، کاربران می توانند صفحات PDF را حذف کنند

 

Win PDF Editor is a Windows PDF editing software product that lets you modify and edit PDF documents like adding text, insert images, removing unwanted content, drawing lines and rotating PDF pages. If you write text on the PDF, you can change the text font, size, color and move it to anywhere you want on the page. After inserting an image into PDF, you can resize the image and move it also. If you find some words or images need to be removed, simply use the eraser tool to erase. Better than other PDF Reader applications, Win PDF Editor can permanently save the edited PDF content changes in PDF. With “PDF Delete” and “Redact” functions, users are able to delete PDF pages and redact the confidential text from the PDF file.

0/5 (0 نظر)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:
مشخصات فایل
  • حجم: 27 مگابایت
  • فرمت فایل: EXE
  • ورژن: 3.6.5.5
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.