دانلود نرم افزار خاموش کردن سیستم در زمان معین – Wise Auto Shutdown 2.0.1.102

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 112 بازدید
تاریخ انتشار: 7 مهر 1400

خاموش کردن سیستم در زمان معین

خاموش کردن سیستم در زمان معین Wise Auto Shutdown

Wise Auto Shutdown نرم افزاری کاربردی برای خاموش کردن سیستم در زمان معین میباشد که با استفاده از آن میتوانید در زمانی معین که خود تعیین گر آن هستید سیستمتان را خاموش کنید. کسانی که اینترنت نامحدود شبانه دارند و از آن برای دانلود های حجیم استفاده میکنند قطعا با این مشکل روبرو شده اند که نیازداشته باشند تا سرساعت معینی سیستمشان را خاموش کنند تا پس از تمام شدن ساعت نامحدود حجم اصلیه اینترنتشان مصرف نشود،با کمک این نرم افزار میتوانید تعیین کنید.

پس از گذشت 4 ساعت و یا در ساعت معینی مانند ساعت 7 صبح سیستم بصورت خودکار خاموش شود همچنین شما میتوانید علاوه بر خاموش کردن اعمال دیگری چون Restart , Log off , Power off , sleep را انجام دهید.

با استفاده از برنامه Wise Auto Shutdown به راحتی می توانید کامپیوتر خود را برای خاموش کردن ، خروج از سیستم ، راه اندازی مجدد ، خواب و خاموش کردن برق در هر زمان که بخواهید (روزانه ، در زمان مشخص یا دیرتر) برنامه ریزی کنید. پس از شروع کار ، در پس زمینه اجرا می شود و با دوبار کلیک ، رابط اصلی از سینی به دسکتاپ باز می گردد. مطمئناً این برنامه پنج دقیقه قبل از انجام کار خودکار ، انتخاب شما را یادآوری می کند.

برخی قابلیت های نرم افزار Wise Auto Shutdown:

– امکان تعیین ساعت خاصی از روز و یا تایمر گذاشتن

– امکان خاموش کردن،ری استارت کردن و ….

– بدون داشتن هیچگونه باگ و خطا

– رابط کاربری آسان و زیبا

– رایگان و کم حجم

By Wise Auto Shutdown you can easily schedule your computer to shut down, log off, restart, sleep, and close power at any time you want (daily, at a specified time, or some time later). After you start the task, Wise Auto Shutdown will run in the background and a double-click will get the main interface back from the tray to the desktop. Certainly, Wise Auto Shutdown will remind you of your choice five minutes before it carries out the automatic task.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

این نرم افزار کاملا رایگان بوده و نیاز به هیچگونه کرک یا فعالسازی ندارد.

مشخصات فایل
  • حجم: 3 مگابایت
  • فرمت فایل: exe
  • ورژن: 2.0.1.102
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.