دانلود نرم افزار ریکاوری اطلاعات – Wondershare Recoverit 10.0.3.14

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 231 بازدید
تاریخ انتشار: 8 مهر 1400

نرم افزار ریکاوری

نرم افزار ریکاوری اطلاعات Wondershare Recoverit

Wondershare Recoverit یک نرم افزار ریکاوری قدرتمند و مناسب برای بازیابی اطلاعات پاک شده ایی مانند فایل ها،عکس ها،فیلم ها و… میباشد.به کمک این نرم افزار شما میتوانید هر فایل پاک شده از روی سیستمتان را به لطف رابط کاربری مناسبش با تنها یک کلیک بازگردانید.

ممکن هست برای هرکس پیش بیاید که سهوا و یا بدلیل ویروسی شدن سیستم تمامی اطلاعات و یا بخشی از آن پاک شود،اطلاعاتی مهم که جمع آوری دوباره آن مشکل میباشد و یا عکس های یادگاری که درصورت ازبین رفتن دیگر امکان مجدد ساختن آنها نیست.خوشبختانه به کمک این نرم افزار شما میتوانید تمامی فایل ها،اسناد،مدارک،فیلم ها و عکس های پاک شده تان را برگردانید،همچنین میتوانید از فایل هایتان بک آپ تهیه کنید تا درصورت پاک شدن مجدد دوباره نخواهید دست به دامان نرم افزار های ریکاوری شوید تا آنهارا بازگردانید.

با گذشت زمان داده هایی که می توان در رایانه های ما ذخیره کرد ، از نظر اقتصادی یا احساسی دارای ارزش بیشتر و بیشتری شده اند. این امر حفاظت از داده ها را به جنبه مهمی از زندگی ما تبدیل می کند. استفاده از راه حل نرم افزاری مناسب در صورت خرابی و حذف ، مانند Recoverit ، می تواند یک برنامه پشتیبان خوب باشد.

Recoverit یک نرم افزار خوب برای بازیابی موارد حذف شده یا از دست رفته است. زمان پاسخ کوتاه، و رابط کاربر پسند است ، و آن را به یک افزودنی خوب برای کتابخانه دیجیتال هر کسی تبدیل می کند.

برخی قابلیت های نرم افزار Wondershare Recoverit:

– بهینه شده و سریع به همراه رابط کاربری آسان و کاربرپسند

– جستجو و اسکن سریع برای بازگردانی اطلاعات پاک شده

– امکان بازیابی اطلاعات از هارد ها و فلش مموری ها

– امکان بازیابی اطلاعات از هارد های فرمت شده

– امکان بازیابی اطلاعات از سطل زباله سیستم

– پشتیبانی بیش از 550 فرمت متختلف

– و امکانات متعدد دیگر…

Recoverit recover your deleted, lost data with high recovery rate. Data recovery is easier, faster, and more reliable than ever before. As time passed, the data that could be stored on our computers hasgrown to be able to have greater and greater value, either from an economic or sentimental standpoint. This makes data safekeeping an important aspect of our lives, and using a suitable software solution in case of failures and deletions, such as Recoverit, can be a good backup plan to have.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

1-نرم افزار را دانلود و نصب نمایید.

2-محتویات موجود در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین کنید.

3-نرم افزار را اجرا و از آن لذت ببرید.

مشخصات فایل
  • حجم: 181 مگابایت
  • فرمت فایل: exe
  • ورژن: 10.0.3.14
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.