دانلود بازی Cliff Empire برای PC

×
ADS
نوروز با دیجی کالا

دیجی‌کالا به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به دیجی‌کالا با یک سایت پر از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

از امروز نوروز
پیشنهاد های ویژه

نوروز 98 چشم از فیلم باز برندارید! در ایام عید هر روز فیلم و سریال های جذاب و دیدنی را برای شما قرار خواهیم داد. آثار فاخر سینما و تلویزیون را در کنار خانواده تماشا کنید.

نوروز 98 با فیلم باز
ورود به سایت فیلم باز
لیست فیلم های برتر

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود بازی Cliff Empire برای PC

Cliff Empire دانلود بازی Cliff Empire برای PC

بازی cliif empire توسط شرکت lions shade ساخته شده است و در تاریخ 26 آوریل 2018 منتشر شده است. موضوع بازی از جای شروع می شود که بعد از رویداد جنگ هستهای شرایط زندگی در زمین غیر ممکن حادتر می شود و به صورت ضخامت 300 متر پرتوهای رادیداکتیو به صورت مه در هوا و زمین پخش شده است. دانشمندان دهه های گذشته رویدادهایی را پیش بینی کرده اند و برای ادامه زندگی باید خانه هایی را در اطراف صخره ها درست کرد . در این بازی به دنبال فردی می باشد تا همه ی این فعالیت های را به خوبی مدیریت کند و حیات را به زمین برگرداند.

 

Cliff Empire is developed and published by Lion’s Shade. It was released in 26 Apr, 2018. Message for survivors on the Earth’s orbit! After a nuclear war life on the surface became impossible. A 300m thick radioactive fog covered the Earth. Our scientists in the past decade predicted such course of events and used all available potential to build cliffs in the mountain region to restore life on Earth. We are looking for bold active people to manage the process of restoring life on Earth. Join!

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود بازی Call of Duty WWII برای PC - نسخه RELOADED
مشخصات فایل
  • حجم : 167 مگابایت
  • فرمت : EXE
  • نسخه : Early Access
  • ورژن : v28.04.2018
  • تاریخ انتشار : 26 Apr, 2018
  • شرکت سازنده : Lion's Shade
  • قیمت : £5.99 صرفا جهت اطلاع!
  • منبع : پارسی دانلود

avatar
× بستن تبلیغات