دانلود بازی Fallout 76 برای PC

دانلود بازی Fallout 76 برای PC

نظرات: 0 نظر
نویسنده: محمدمهدی
بازدید: 0 بازدید
تاریخ انتشار: 7 آبان 1397

دانلود بازی Fallout 76 برای PC

Fallout 76 دانلود بازی Fallout 76 برای PC

Fallout 76 جدید ترین پروژه از بازی محبوب Fallout است که این بازی در مورد آخرالزمان میباشد و اتفاق هایی که قرار است در ان زمان رخ دهد. این بازی اکشن در تاریخ 14 نوامبر 2018 مطابق با 23 ابان 1397 انتشار داده میشود که استودیو سازنده این بازی Bethesda Game Studios نام دارد. این گیم شامل حالت های جدیدی است که براساس آن شما میتوانید از یک گیم پلی چند جانبه برخوردار باشید و از آن لذت ببرید. بدون شک بخش های جدید این بازی به خصوص بخش آنلاین آن میتواند یک رقابت تمام عیار را برای گیمر ها فراهم بیاورد. از سوی دیگر امکان رقابت بر سر رتبه نیز در این بازی امکان پذیر است.

Fallout 76 از یک نبرد ساده آغاز میشود که همین نبرد قرار است تمام بخش های جهان را درگیر خود کند اما هیچ کسی فکرش به اینجا ختم نمیشد. زیرا گستردگی این بازی به حدی زیاد است که میتواند شما را برای روز های طولانی سرگرم کند. بخش گرافیکی بازی Fallout 76 نیز از سطح خوبی برخوردار است که شما میتوانید شاهد اکشن های تصویری بسیاری باشید. که تمامی آنها با کیفیت HD طراحی و پیاده سازی شده است.

اما یک ریسکی که سازنده در طراحی بازی Fallout 76 کرده است استفاده از سبک موسیقی دهه 1960 در طراحی این بازی میباشد که تا کنون موفق بوده است و در تریلر های ارایه شده توانسته نظرات خوبی را بدست بیاورد. زیرا این بازی جدید که شامل اکثر بخش های آینده نگر است به صورت یک دفه از یک سری موسیقی قدیمی در طراحی استفاده کرده است که به نوبه خود جالب به نظر می آید.

 

Bethesda has released a snazzy new live-action trailer for Fallout 76. Set to the classic Beach Boys song “Wouldn’t It Be Nice,” the 60-second spot features a lot of fantastic visuals, beginning with a mega-sloth and getting wilder and more over-the-top from there. It shows a diverse cast of characters coming together, and that’s meant to highlight how for the first time in the franchise, Fallout 76 is focusing on multiplayer and online. Here’s the video:

مشخصات فایل
  • تاریخ انتشار : 14 nov 2018
  • شرکت سازنده : Bethesda Game Studios
  • قیمت : £34.28 صرفا جهت اطلاع!
  • منبع : پارسی دانلود
password :

avatar