دانلود نرم افزار مرتب سازی عکس ها – IdImager Photo Supreme 6.6.0.4012

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 350 بازدید
تاریخ انتشار: 17 آبان 1400

مرتب سازی عکس ها

نرم افزار مرتب سازی عکس ها IdImager Photo Supreme

نرم افزار IDImager Photo Supreme یک برنامه کاربردی در جهت ویرایش حرفه ایی و مرتب سازی عکس ها میباشد اگر یک دوربین دیجیتالی دارید و بسته به شغلتان هزاران عکس در کامپیوترتان دارید قطعا برایتان پیش آمده که بین صدها عکس خود دنبال یک عکس خاص بگردید ولی نتوانید آنرا پیداکنید و حسابی سره این موضوع کلافه بشید,خب حق هم دارید ولی با نصب این نرم افزار که با هدف مرتب سازی عکس ها طراحی شده است دیگر نیازی به نگرانی از این بابت نیست حتی اگر هزاران عکس هم داشته باشید به کمک این نرم افزار میتوانید به راحتی آنهارا دسته بندی کنید و هرگاه که اشاره کنید عکس موردنظرتون را پیدا کنید و دیگر وقتتان را صرف پیداکردنش نکنید در ادامه مطلب باما همراه باشید تا با ویژگی های بیشتری از این نرم افزار آشنا شویم.

قدرتمند و حرفه ایی اما دارای یک رابط کاربری ساده و آسان!به گفته سازندگانش بدلیل درخاست کاربران این نرم افزار را گونه ایی طراحی کردند که پاسخ گو تمامی نیازتان باشد و هیچ دشواری در کارکردن با آن نداشته باشید.میتوانید با کاتالوگ زدن عکس موردنظر و یا افزودن آن به یک لیست خاص و یا تیک مهم آنرا زدن و یا بسیاری از قابلیت های دیگر عکس موردنظرتان را نشان دار کنید تا بتوانید در اسرع وقت آنرا پیدا کنید!حتی سازندگان آن پارا فراتر گذاشته اند و امکان ویرایش حرفه ایی عکس را هم به نرم افزار افزوده اند,شما میتوانید با امکانات فراوان این نرم افزار هرگونه تغییری را که میخواهید به عکس هایتان اضافه کنید,حتی اگر آپشن موردنیازتان برای ویرایش عکستان را پیدا نکردید میتوانید به راحتی و تنها با یک کلیک آنرا به نرم افزار اضافه کنید و از آن استفاده کنید! این نرم افزار را دانلود کنید و از مرتب سازی عکس ها در سیستم خود لذت ببرید.

 

برخی از ویژگی های IdImager Photo Supreme :

– دسته بندی حرفه ایی عکس ها

– جستجوی پیشرفته و حرفه ایی

– امکانات فراوان برای ویرایش عکس 

– قدرتمند و حرفه ایی در عین داشتن رابط کاربری ساده

– بهینه شده و پرسرعت

– قابلیت اشتراک گذاری مستقیم در شبکه های اجتماعی مختلف

 

Do you own a digital camera or do you have a large collection of images to manage? Then in no time finding that one image you’re looking for becomes a chore. But Photo Supreme can change all that. Photo Supreme’s integrated cataloging and management features will help you quickly find and work with your desired image.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- نرم افزار را اجرا نکنید و اگر درحال اجرا است آن را ببندید.
3- محتویات پوشه Patch را در محل نصب  کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید.
4- نرم افزار را اجرا کنید. 

مشخصات فایل
  • حجم: 56 MB
  • فرمت فایل: EXE
  • ورژن: 6.6.0.4012
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.