دانلود نرم افزار تگ گذاری فیلم – MetaX 2.77

دسته‌بندی:

نرم افزار کاربردی

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 167 بازدید
تاریخ انتشار: 16 آبان 1400

دانلود نرم افزار تگ گذاری فیلم MetaX

نرم افزار MetaX یک نرم افزار ساده اما کاربردی است که شما میتوانید با دانلود این نرم افزار برای فایل های mp4 ، mpv، mov  تگ تعریف نمایید.  MetaX یک برنامه تگ گذاری فیلم ویندوز برای فایل های MP4، M4V و MOV است. شما می توانید هر دو سایت آمازون و tag Chimp و همچنین پوسترهای IMDB و یاهو را برای اطلاعات بیشتر جستجو کنید و سپس آن اطلاعات را در فایلی بنویسید تا در iTunes و در بخش های  Apple’s Front Row یا Apple TV نمایش داده شوند.

 

ویژگی های نرم افزار تگ گذاری فیلم MetaX :

* اطلاعات فیلم را به طور خودکار دریافت کنید :

MetaX هر گونه اطلاعات متا داده ای که در فایل است را می خواند، اما همچنین می تواند جستجوی اطلاعات در اینترنت را آسان کند. این برنامه بطور خودکار سایت آمازون (که شما می توانیداین  سایت را برای استفاده از آن در کشور خاصی تنظیم کنید) و سایت tagChimp (که یک منبع عالی از اطلاعات است ) را برای بازیابی اطلاعات در یک فیلم جستجو می کند . شما همچنین می توانید از IMDB برای اطلاعات بیشتر و از Barnes & Noble برای اطلاعات فصل و پوسترهای یاهو برای cover art استفاده کنید . شما همچنین می توانید از cover art خود استفاده کنید.

آرشیو و امکانات پیش فرض

وقتی میخواهید تعدادی از قسمتهای سریال تلویزیونی (یا هر مجموعه فایلهایی که در بسیاری از اطلاعات با هم مشترک هستند) را تگ گذاری کنید، می توانید از امکانات پیش فرض استفاده کنید. فقط یک قسمت را با اطلاعات مشترک تگ کنید، سپس این را به صورت پیش فرض ذخیره کنید. سپس بقیه قسمت ها را انتخاب کنید و تنظیمات پیش فرض که ایجاد کرده اید را اعمال کنید. حالا تنها چیزی که شما باید انجام دهید این است که اطلاعات اضافی مربوط به هر فایل خاص را پر کنید.

شما همچنین می توانید تمام فیلم هایی که تگ گذاری کرده اید را با استفاده از MetaX بایگانی کنید و به این ترتیب اگر شما در آینده نیاز به تگ گذاری از همان نقطه کردید می توانید به آسانی آن را از لیست بایگانی انخاب کنید. همچنین شما می توانید فایل های خود را با دوستانتان که از MetaX نیز استفاده می کنند به اشتراک بگذارید و از این طریق فیلم های تگ گذاری شده را به راحتی منتشر کنید.

MovieLibrary برنامه متصل به MetaX است که یک پایگاه داده از تمام فیلم هایی که شما می توانید جستجو، طبقه بندی و چاپ کنید را ایجاد میکند. MetaX به طور خودکار پایگاه داده MovieLibrary خود را هنگامی که شما یک فایل را تگ گذاری می کنید، به روز می کند.

Backup و بایگانی

MovieLibrary یک بخش از فیلم هایتان را بک آپ ( فقط کپی ) یا بایگانی ( کپی و سپس حذف ) میکند. از این آپشن می توان تنها برای کپی کردن فیلم هایی که قبلا به یک درایو پشتیبان بک آپ نکرده اید، استفاده کنید. شما همچنین می توانید از این ویژگی برای آرشیو فیلم هایی استفاده کنید که دیگر نمی خواهید در سرور اصلی فیلم خود نگه دارید، اما می خواهید آنها را روی دیسک بایگانی نگه دارید.

 

 

MetaX is a Windows movie tagging program for MP4, M4V and MOV files. You can search both Amazon and tagChimp, as well as IMDB and Yahoo posters for information and then write that information into the file so that it is displayed in iTunes, on Apple’s Front Row or on an Apple TV.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:
مشخصات فایل
  • حجم: 17 مگابایت
  • فرمت فایل: EXE
  • نسخه: 2.77
  • رده سنی: PG-7
  • ورژن: 2.77
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.