دانلود نرم افزار طراحی فلوچارت،نمودار و نقشه MyDraw 2.3.0.0

×
ADS
نوروز با دیجی کالا

دیجی‌کالا به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. به محض ورود به دیجی‌کالا با یک سایت پر از کالا رو به رو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

از امروز نوروز
پیشنهاد های ویژه

نوروز 98 چشم از فیلم باز برندارید! در ایام عید هر روز فیلم و سریال های جذاب و دیدنی را برای شما قرار خواهیم داد. آثار فاخر سینما و تلویزیون را در کنار خانواده تماشا کنید.

نوروز 98 با فیلم باز
ورود به سایت فیلم باز
لیست فیلم های برتر

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

New Project 8 دانلود نرم افزار طراحی فلوچارت،نمودار و نقشه MyDraw 2.3.0.0

نرم افزار طراحی فلوچارت،نمودار و نقشه MyDraw 2.3.0.0

MyDraw! یک نرم افزار پیشرفته گرافیکی جهت ساخت فلوچارت،نمودار های سازمانی و نقشه های گرافیکی.با استفاده از این نرم افزار به راحتی هرگونه نمودار و فلوچارتی را که میخواهید را طراحی کنید برای شبکه خود نمودار گرافیکی طراحی کنید برای اطلاعات کسب و کار خود نمودار طراحی کنید و یا اگر رشته مهندسی میخوانید برای سنجش خود هرچقدر که میخواهید نقشه های ذهنی طراحی کنید!به لطف امکاناتی که در این نرم افزار گنجانده شده است هرگونه نموداری که میخواهید طراحی کنید با هر شکل و شمایلی که دوست دارید.چراکه این نرم افزار دارای قالب ها و تم های فراوانی میباشد همچنین امکانات بسیاری زیادی را دارا میباشد که به شما کمک میکند تا کوچک ترین جزئیات کار خودرا در نمودارتان بگنجانید و تا هر چقدر که دلتان میخواهد آنرا شخصی سازی کنید

برخی از قابلیت های کلیدی MyDraw:

– امکان استفاده از طرح های ویزیو در آن

– امکان ساخت فلوچارت،نمودار،نقشه

– وجود قالب ها و تم های فراوان

– رابط کاربری مناسب و آسان

– سازگاری با نرم افزار ویزیو

– و امکانات متعدددیگر

 

MyDraw is an easy, affordable yet powerful tool that can help you create a vast amount of diagrams including: flowcharts, organizational charts, mind maps, network diagrams, floor plans, familty tree diagrams, UML diagrams and many more Whether you need to a simple vector drawing tool or a full featured Microsoft Visio© alternative, MyDraw is the perfect fit that will not break the bank.

پیشنهاد پارسی دانلود
نرم افزار حذف تروجان Loaris Trojan Remover 2.0.4
مشخصات فایل
 • حجم : 51 مگابایت
 • فرمت : exe
 • ورژن : v2.3.0.0
 • تاریخ انتشار : 2018
 • شرکت سازنده : Nevron Software
 • وبسایت سازنده : www.mydraw.com
 • منبع : پارسی دانلود

مطالب مرتبط :

   None Found

avatar
× بستن تبلیغات