دانلود نرم افزار طراحی فلوچارت،نمودار و نقشه MyDraw 2.3.0.0

×
ADS

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید. هر تیمی که کشته بیشتری به جای بگذارد بنره مسابقه است.

بازی جذاب و آنلاین زولا ZULA
همین الان بازی کنید

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
زولا
بازگشت
 

New Project 8 دانلود نرم افزار طراحی فلوچارت،نمودار و نقشه MyDraw 2.3.0.0

نرم افزار طراحی فلوچارت،نمودار و نقشه MyDraw 2.3.0.0

MyDraw! یک نرم افزار پیشرفته گرافیکی جهت ساخت فلوچارت،نمودار های سازمانی و نقشه های گرافیکی.با استفاده از این نرم افزار به راحتی هرگونه نمودار و فلوچارتی را که میخواهید را طراحی کنید برای شبکه خود نمودار گرافیکی طراحی کنید برای اطلاعات کسب و کار خود نمودار طراحی کنید و یا اگر رشته مهندسی میخوانید برای سنجش خود هرچقدر که میخواهید نقشه های ذهنی طراحی کنید!به لطف امکاناتی که در این نرم افزار گنجانده شده است هرگونه نموداری که میخواهید طراحی کنید با هر شکل و شمایلی که دوست دارید.چراکه این نرم افزار دارای قالب ها و تم های فراوانی میباشد همچنین امکانات بسیاری زیادی را دارا میباشد که به شما کمک میکند تا کوچک ترین جزئیات کار خودرا در نمودارتان بگنجانید و تا هر چقدر که دلتان میخواهد آنرا شخصی سازی کنید

برخی از قابلیت های کلیدی MyDraw:

– امکان استفاده از طرح های ویزیو در آن

– امکان ساخت فلوچارت،نمودار،نقشه

– وجود قالب ها و تم های فراوان

– رابط کاربری مناسب و آسان

– سازگاری با نرم افزار ویزیو

– و امکانات متعدددیگر

 

MyDraw is an easy, affordable yet powerful tool that can help you create a vast amount of diagrams including: flowcharts, organizational charts, mind maps, network diagrams, floor plans, familty tree diagrams, UML diagrams and many more Whether you need to a simple vector drawing tool or a full featured Microsoft Visio© alternative, MyDraw is the perfect fit that will not break the bank.

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود نسخه جدید Windows 10 Build Build 10130 ویندوز ۱۰
مشخصات فایل
 • حجم : 51 مگابایت
 • فرمت : exe
 • ورژن : v2.3.0.0
 • تاریخ انتشار : 2018
 • شرکت سازنده : Nevron Software
 • وبسایت سازنده : www.mydraw.com
 • منبع : پارسی دانلود

مطالب مرتبط :

   None Found

avatar