دانلود نرم افزار کامپیوتر درایو مخفی Secret Disk Pro 4.02

×
ADS
بیمه ثالث و بدنه بدون پیش پرداخت 12 قسط
بیمه ثالث با تخفیف ویژ
بیمه بدنه

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
بازگشت
 

دانلود نرم افزار کامپیوتر درایو مخفی Secret Disk Pro 

Secret Disk Pro  دانلود نرم افزار کامپیوتر درایو مخفی Secret Disk Pro 4.02

نرم افزار کامپیوتر درایو مخفی Secret Disk Pro که برای ویندوز طراحی شده است و با این برنامه براحتی میتوانید درایو مورد نظرتان را مخفی نمایی. 

آیا فایلها یا اطلاعات حساسی دارید که می خواهید دور از چشمان کنجکاو دیگران نگه دارید؟ برنامه Secret Disk فضایی را بر روی هارد دیسک شما ایجاد می کند که تنها با یک رمز عبور قابل دسترسی است و برای دیگر کاربران ویندوز قابل رویت نمی باشد. وقتی Secret Disk را  نصب می کنید، باید یک رمز عبور (که نباید فراموش کنید) را وارد کنید. این کار “درایوی”  شبیه به حرف Z را برای شما ایجاد می کند. وقتی Disc Disk را باز می کنید، رمز عبور صحیح را برای باز کردن پوشه درایو وارد کنید. شما می توانید تا زمانی که فضای کافی در  هارد دیسک خود داشته باشید هر چیزی که دوست دارید را در آن ذخیره کنید، سپس فقط کافی است پوشه را بسته و قفل کنید و با این کار پوشه مورد نظر از ویندوز حذف می شود.

به یاد داشته باشید که دیسک مخفی شما فقط زمانی ظاهر می شود که برنامه را باز کرده و کلمه عبور درست را وارد کنید. البته شما تنظیمات برنامه را می توانید به گونه ای بچینید که در صورت بروز تلاشهای بی نتیجه برای باز کردن برنامه ، رمز بطور اتوماتیک برای شما نشان داده شود. لازم به ذکر است که آیکون این برنامه مخفی نیست و دیگران می توانند آن را ببینند، بنابراین می توانند حدس بزنند که چیزی در کامپیوتر پنهان شده است.

 

Your secret disk only appears when you open the application and enter the right password. In the program’s settings you can choose to have Secret Disk notify you if there are failed attempts at accessing the hidden drive. Secret Disk is a pretty effective application, although the application itself isn’t hidden, so other users may notice there is something to find!

Whats New:

version 4.02?• This update includes several changes needed for big changes in the nearest future. As we have told you before, we’re almost ready to launch completely new version of all our products, completely rewritten from scratch. But still there is some things to do, so we’re preparing codes in the programs for upcoming updates.

• Minor change in the user interface.

مشخصات فایل
  • حجم : 1 مگابایت
  • فرمت : EXE
  • ورژن : 4.02
  • منبع : پارسی دانلود

مطالب مرتبط :

      None Found

بازی های برتر

avatar