دانلود بازی SIX SHOTS برای PC – نسخه PLAZA

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 73 بازدید
تاریخ انتشار: 7 مرداد 1396

دانلود بازی SIX SHOTS برای PC – نسخه PLAZA

یک بازی جذاب و مهیج می باشد هیچ منطقه ی ذخیره سازی در بازی نیست هیچ برگشتی در کار نیست. در بازی فقط شما هستید و شش گلوله ای که در اختیار دارید. بازی خشونت آمیز و در سبک ماجراجویی واکشن می باشد که توسط کمپانی قدرتمند جک گوددار طراحی و عرضه شده است. دو برادری که به دنبال کارآگاهی می گردند که نام کارگاه توبی است این دو برادر به عنوان قاتل های زنجیره ا شناخته شده اند. بازی در کشور یوتاه شروع می شود و این کارآگاه موفق میشود تا یکی از این دو قاتل زنجیره ای را به قتل برساند شما باید به دنبال اون یکی برادر بگردید و ظیفه خود را به طور کامل انجام دهید.

در بازی شما سلاح های مختلفی در اختیار دارید تا بتوانید از خود در برابر هر خطری محافظت نمایید. شما در هر شرایط آب و هوایی باید به دنبال کار و ظیفه خود باشید تا اون یکی قاتل را دستگیر کنید. سعی کنید از گلوله های که در اختیار دارید به درستی استفاده کنید چون با هر خطا تعداد گلوله های شما کمتر میشود و شرایط سخت ترپس به دقت به کاوش خود بپردازید.

 

 

SIX SHOTS is developed and published by Jack Goddard. It was released in 25 Jul, 2017. “Feeling responsible for the actions of a madman, that is a bottle that you will never see the bottom of.” Detective Toby Capper was on the trail of notorious serial killers Michael and Brett Parks. They found him first. Now he’s being walked out at gunpoint into the sprawling valleys of Utah. He sees his chance and kills Michael, taking his Revolver. Just one more killer to find in the middle of nowhere, but this one has a long rifle, a distant vantage point, and you in his sights.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا PLAZA میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

MINIMUM:

OS: Windows 7

Processor: core i3 or equivalent

Memory: 6 GB RAM

Graphics: 1GB DX11 graphics card

DirectX: Version 11

Storage: 6500 MB available space

Sound Card: integrated

RECOMMENDED:

OS: Windows 10

Processor: core i5 or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 3GB DX11 graphics card

DirectX: Version 11

Storage: 6500 MB available space

مشخصات فایل
  • حجم : 2.98 گیگابایت
  • فرمت : ISO
  • نسخه : PLAZA
  • تاریخ انتشار : 25 Jul, 2017
  • شرکت سازنده : Jack Goddard
  • قیمت : $4.99 صرفا جهت اطلاع!
  • منبع : پارسی دانلود
password :

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.