دانلود بازی Space Pilgrim Academy: Year 3 برای PC

×
ADS

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید. هر تیمی که کشته بیشتری به جای بگذارد بنره مسابقه است.

بازی جذاب و آنلاین زولا ZULA
همین الان بازی کنید

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات

یکی از بهترین راهکار های جذب مخاطب و فروش امروزه تبلیغات اینترنتی میباشد، شما با تبلیغات در پارسی دانلود کاربران واقعی و مخاطبین خود را پیدا خواهید و فروش شما افزایش خواهد داشت.

تبلیغات در پارسی دانلود
رزرو این جایگاه
مشاهده تعرفه تبلیغات
زولا
بازگشت
 

دانلود بازی Space Pilgrim Academy: Year 3 برای PC

Space Pilgrim Academy دانلود بازی Space Pilgrim Academy: Year 3 برای PC

Space Pilgrim Academy: Year 3 نام یک بازی جدید کامپیوتری است که در سبک گیمهای ماجراجویی قرار دارد و بدست شرکت بازیسازی GrabTheGames طراحی و سپس توسط Pilgrim Adventures در تاریخ 12 اکتبر 2018 برای پلتفرم PC عرضه شده است. داستان این بازی در مورد نوادگانی میباشد که اکنون در فضا زندگی میکنند و آنها هر ساله برای تداوم و افزایش سطح قلمرو خود جشن هایی را میگیرند که در امسال این جشن ها با چالش رو به رو شده است و هر یک از انها بر این باور هستند که این مشکلات برای افزایش قدرت آنها وارد بازی شده است و اطلاعاتی از آینده خود ندارند.

Space Pilgrim Academy: Year 3 در مورد یک شخصیت به نام مگی است که تصمیم میگیرد تا با چالش هایی که مربوط به او است مبارزه کند و در این بین به حل آنها بپردازد. داستان از این قرار است که شما باید مگی را کنترل کنید و با او در شرایط سخت و آسان همراه باشید. بازی Space Pilgrim Academy: Year 3 از یک زاویه دید مناسب برخوردار است که گیم پلی آن میتواند شما را برای دقایق طولانی سرگرم خود کند. رابط گرافیکی با کیفیت به صورت HD در کنار صداگذاری عالی از دیگر قابلیت های کلیدی این بازی به شمار میروند.

Space Pilgrim Academy: Year 3 is developed by Pilgrim Adventures and published by GrabTheGames. It was released in 12 Oct, 2018.

When fledgling space cadets undertake their third year at the Pilgrim Space Academy, they are presented with a new set of challenges. However, following the startling discoveries of the previous school year, Maggie is just beginning to realise that she already faces significant challenges of her own. Her friends are there for her, as always, but is there anyone who can help her to understand the true nature of her haunting visions?

پیشنهاد پارسی دانلود
دانلود بازی Raft برای PC
مشخصات فایل
 • حجم : 443 مگابایت
 • فرمت : EXE
 • تاریخ انتشار : 12 Oct, 2018
 • شرکت سازنده : GrabTheGames
 • قیمت : £1.52 صرفا جهت اطلاع!
 • منبع : پارسی دانلود

MINIMUM:

  • OS: Windows 7/8/8.1/10
  • Processor: Intel Core2 Duo or better
  • Memory: 2 GB RAM
  • DirectX: Version 9.0
  • Storage: 800 MB available space

avatar