دانلود نرم افزار هماهنگ سازی فایل ها – Syncovery Pro Enterprise 9.39i

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 192 بازدید
تاریخ انتشار: 15 آبان 1400

دانلود نرم افزار هماهنگ سازی فایل ها Syncovery Pro Enterprise

نرم افزار هماهنگ سازی فایل ها Syncovery Pro Enterprise یکی دیگر از بهترین نرم افزار های پشتیبان گیری از ویندوز و اطلاعات آن می باشد که در صورت نیاز به همگام سازی و بک آپ گیری میتوانید از همینجا دانلود و نصب نمایید. در ادامه این نرم افزار را برای شما تشریح می نماییم . با ما همراه باشید..

Syncovery  یک نرم افزار همگام سازی فایل و پشتیبان گیری میباشد! راه حل همگام سازی و پشتیبان گیری شما در حال حاضر در نسخه جدید 7! Syncovery می باشد. این برنامه فایل هایتان را به شکلی که شما می خواهید، کپی می کند. از اطلاعات خود بک اپ بگیرید  و کامپیوترها، مکینتاش ها، سرورها، نوت بوک ها و فضای ذخیره سازی آنلاین را همگام سازی کنید.

شما می توانید کارهای مختلف را به میزانی که نیاز دارید تنظیم کنید و آنها را به صورت دستی یا با استفاده از زمانبندی مناسب اجرا کنید. Syncovery با هارد درایو های محلی، درایوهای شبکه و هر نسخه نصب شده دیگر کار می کند. علاوه بر این،نرم افزار  Syncovery  میتواند FTP، SSH، HTTP، WebDAV، Amazon S3 و Google Docs را پشتیبانی کند. شما می توانید از فشرده سازی ZIP و رمزگذاری داده استفاده کنید. در ویندوز، برنامه ریز می تواند بدون اینکه کاربران وارد سیستم شوند، به عنوان یک سرویس کار کند. حالت های همگام سازی قدرتمند وجود دارند که شامل :

Standard Copying،  Exact Mirror و Smart Tracking می باشند.

 

بک آپ آنلاین

ما از دهه 90 اطلاعات خود را از طریق اینترنت پک آپ می کردیم و به شدت این کار را توصیه می کنیم. بیاد داشته باشید که رمزگذاری اطلاعات شما را امن نگه خواهد داشت.

کپی کردن عنصر Block Level 

 با کپی کردن تنها بلوک های تغییر یافته ی فایل های بزرگ، در پهنای باند و فضای دیسک خود صرفه جویی کنید.

همگام سازی بی درنگ

این مزیت می تواند سرعتی فوق العاده برای تکثیر یا تهیه نسخه پشتیبان شما باشد.

همگام سازی فایل

به عنوان یک همگام ساز عمومی، شما می توانید از نرم افزار ما برای انجام انواع کارها ، از جمله همگام سازی یک طرفه و دو طرفه ، تهیه نسخه پشتیبان، تکثیر، به روز رسانی و یا دانلود وب سایت ها و غیره استفاده کنید.

گروه های پروفایل

شما می توانید پروفایل های خود را در گروه ها سازماندهی کنید. ببینید که این کار چقدر آسان است و چگونه از آن بهره مند شوید.

 

Syncovery provides you with an intuitive application designed to backup your important files and folders and perform synchronization between different devices. With its enhanced speed, real-time sync capabilities and scheduling tools, it can ensure that your data is safe at any time.

0/5 (0 نظر)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
برچسب‌ها:

RAM: 128 MB
OS : Windows 2K / XP / 2003 / Vista / 7 / 8 / 10

مشخصات فایل
  • حجم: 39 مگابایت
  • فرمت فایل: Exe
  • ورژن: 9.39i
  • منبع: پارسی دانلود
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.